1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty Microsoft Points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez puziek, Grudzień 27, 2010.

1. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam serdecznie.
    Otóż przez moje lenistwo i opieszałość najwyraźniej przepadły mi przyznane za przejście na Polski Live punkty. Po prostu nie zrealizowałem przesłanego kodu na MP i po 30 dniach wiadomość została usunięta...Czy możecie coś poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    kupić drugi kod na Allegro, jeśli chcesz msp.

nie odzyskasz usuniętej wiadomości. ewentualnie napisz do ms, ale wątpie żeby wysłali drugi raz.

4. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuj się zapytać o te punkty. Oni mają baze danych i mogą zobaczyć jaki kod był wysłany do cb i czy był aktywowany aby się upewnić czy nie oszukujesz.
    Jeśli pomogłem daj reputa.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Napisz do supportu, były wypowiedzi na tym forum że dawali drugi kod. Spróbować można

Wczytywanie...

Poleć forum