1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty Microsoft-PROBLEM!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikute, Kwiecień 4, 2010.

1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Grałem ostatnio w wersje trial gry Battlefield 1943. Strasznie mi się spodobała i chciałem ją kupić za puntky MS. Jednak pojawił się problem. Ustawiłem lokalizację konsoli na stany zjednoczone ale język konsoli jest POLSKI. Nie wiem teraz czy mam kupować punkty EU czy US?? Proszę o jak najszybszą pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skillz

Skillz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów - PL
    Hmm nie lepiej ustawic lokalizacje konsoli na jakieś państwo europejskie , nie wiem, ale to chyba jest ważne żebyś nie zapłacił za grę NTSC :/ . Druga rzecz, giera rzeczywiście powala i nie wiem czy jak ją zakupisz za M$hit to będzie ona po PL . Ale co do samego zakupu ustaw państwo z Europy , pozdrawiam

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Skillz, niepotrzebnie mieszasz. Jak masz konto na USA to musisz kupic punkty na USA. I gry/dodatki z live nie maja roznych systemow (ntsc/PAL) wiec beda dzialac na kazdej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum