1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty microsoftu i ściąganie gier ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez br0nek., Czerwiec 23, 2011.

1. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    Witam. mam pytanie, które dręczy mnie i mojego szwagra, a mianowicie chodzi o gry kupowane przez neta za punkty microsoftu. Jeśli kupie dana gre, to będę ją mógł ściągać ile razy zechcę? Chodzi mi dokładnie o taką sytuacje. kupuje na allegro konto na którym jest 6 tys pkt i przez neta kupuję za te punkty jakieś trzy gry. Później ściągam je na swoją konsole no i mam je u siebie. Wtedy podpinam konsole szwagra (nie ma na razieneta pod konsolą) i u niego robię to samo (loguje się na konto gdzie zrobiłem zakupy i na jego konsolę też sciągam te trzy gry). istnieje taka możliwość, czy jest to w jakiś sposób zablokowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    tak istnieje tylko twój szwagier bd mógł grać tylko na profilu na, którym ściągnięto gry

4. br0nek.

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    czyli jak kupisz grę i ściągniesz ją(jeden profil), to inni użytkownicy konsoli(inne profile) nie mogą grać w tą grę?

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    niby moga. sam sciagalem na jednym profilu a gralem na innym :|

6. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    przy okazji zapytam o coś co mnie dręczy już jakiś czas - kiedyś przy ściąganiu gier po zakupie 6000pkt pomyliłem się i zamiast zamienić zakup na pkt MSP zakupiłem na zasadzie ściągania z karty kredytowej i gra mi się pobrała a pkt MSP miałem dalej 6000. Jak to z tym jest bo grzebałem kiedyś w tych kontach i mam wrażenie, że można je doladowywać samodzielnie tak jakby na kogoś kartę. Nie robie tego bo jest to dla mnie zwykła kradzież ale pytanie jakim cudem tak się da?

7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    normalnie. masz kartę to wprowadzasz jej dane. a czy to jest twoja czy kradziona to już inna sprawa. chinczycy okradają turystów z kart, ładują konta, sprzedają, ty kupujesz. oni mają czyste ręce a twoje sumienie....

8. br0nek.

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    to jak to w koncu jest? ;p jak kupie np na allegro konto na ktorym jest 6tys punktów, to będę mógł ściągnąć grę do siebie na konsole i do szwagra? ;)

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    ściągnięte gry działają na każdym profilu na danej konsoli.
    można również pobrać te gry na innej konsoli i też będą działać. wystarczy tylko przenieść licencje (można to zrobić tylko raz) i gry będą działały na dwóch konsolach...

10. br0nek.

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    czyli jak kupie gry i ściągnę je na swoją konsolę, to będą mogli w nie grać wszyscy 'użytkownicy' konsoli na swoich profilach. później przenoszę licencje na kosnolę szwagra, ściągam u niego gry i też mogą wszyscy grać? ;) dzięki bardzo ;p

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    tak, dokładnie tak.

1 osoba to lubi.
  12. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Dokładnie tak jak napisałeś, każdy użytkownik konsoli będzie mógł grać w dane gry ... U szwagra to samo, tylko musi najpierw przenieść licencje tak jak to napisał : Skolud

Wczytywanie...

Poleć forum