1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty MSP - temat stary

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajczak, Grudzień 25, 2012.

1. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    witam

ze względu iż od dawna nie kupowałem punktów MSP a wiem, że wiele się zmieniało chciałbym uzyskać porady tzn czy tego typu pkt jak w linku z allegro są bezpieczne?

6000 MICROSOFT POINTS MSP XBOX 360 LIVE US 4200 ! (2883052407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy konta z dodatkiem BF3 Premium na allegro są bezpieczne?

Pytanie laika ale proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maktor

Maktor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po pierwsze, kupujesz konto z punktami, więc konto nigdy nie będzie do ciebie należało, tylko gry które kupisz i ściągniesz. Na każdym profilu możesz potem grać. Często tak kupuje gry, dostajesz od gościa passy, wchodzisz, przenosisz licencje i ściągasz, i tyle.

1 osoba to lubi.
  4. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Czy jest to bezpieczne ? Ciężko stwierdzić jedni mówią że będzie ban drudzy że nie ma co się bać.Ja osobiście takie konta kupowałem przez dwa lata i nic się nie stało.

1 osoba to lubi.
  5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To punkty z kradzionych kart.
    Szukaj takich sprzedawców co wysyłają skan zdrapki na email.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum