1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty na dobę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymihej, Grudzień 19, 2010.

1. szymihej

szymihej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przeglądałem troche tematów na ten temat, ale nie do końca jeszcze rozumiem. Jutro zamierzam kupić xboxa slim i chce kupic mps.

1. Czy ktoś by mi mógł krok po kroku objaśnić co bende musiał zrobić gdy kupie i o co chodzi?
    2.Czy jak kupie MPS z xboxlive to ile dni są ważne zanim je wpisze na konto?
    3.Czy za pkt na dobę można KUPIC WSZYSTKIE GRY np. BF Bad Company VIetnam?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    MSP - Microsoft Points
    1. Zależy czy chcesz kupić kod czy konto
    2. Aż serwer MS nie padną czyli do końca świata i jeden dzień dłużej
    3. Większość, te na PL live wszyskie, a innych są blokady regionalne na niektórych pozycjach

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Jezeli kupujesz normalna zdrapke to wpisujesz kod. jezeli profil to robisz "odzyskaj tag gracza" i tam postepujesz zgodnie ze wskazowkami.
    2. Nie ma ograniczenia czasowego.
    3. Tak.

5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Zależy jakie to są punkty. Jeśli chcesz kupić tanie punkty nabite na koncie Silver (Free), to możesz kupić gry i dodatki do nich. Jeśli kupisz punkty ze zdrapki, to będziesz mógł kupować gry, dodatki, zmianę GamerTag'u (nicku XBL) i ciuszki dla Twojego awatara.

2. Tak samo. Jeśli kupisz punkty nabite na koncie Free, to mogą one po jakimś czasie zniknąć, bo są one z kradzionych kart kredytowych, a szanse na ich odzyskanie u sprzedawcy są znikome, no chyba że jest bardzo uczciwy. Jeśli są to punkty ze zdrapki, to czas na ich wykorzystanie jest nieograniczony.

3. Rozumiem, że chodzi Ci o kody nabite na koncie Free. Jeśli jesteś na Polskim Xbox Live, to możesz kupować wszystko co tam jest. Jeśli jednak jesteś na koncie USA / UK, to musisz uważać na blokady regionalne, bo niektóre gry je mają.

6. szymihej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W punkcie 1 chodzi mi o te konta silver. I co na nich polega to są konta na których bende miec te rzeczy zakupione czy moge je przenies na swoje "prawdziwe konto"?

7. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Rzeczy zakupione na koncie "silver" przejdą na właściwy profil, oprócz ubranek dla avatara.

8. szymihej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli podsumowujac zakupie to konto wejde na konsole na konto kupie se to co chce i to mi sie przesle na prawdziwe konto? dobrze zrozumiałem?

9. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Nic się nie prześle na konto - ściagniesz to na KONSOLĘ, więc jeżeli po ściągnięciu - oczywiście działać będzie - usuniesz to konto z którego ściągałeś ( kupione ) i potem znowu będziesz chciał ściągnąć ( np przez problem z konsolą ) to będziesz miał problem bo będziesz musiał jeszcze raz to konto dodać i ściągnąć z niego.

10. szymihej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli tego konta silver uzywam na pc?bo sie troche zamotałem ;p

11. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    JAKIM PC?!
    Kupione konto odzyskujesz na KONSOLI!
    Sciągasz wybrane rzeczy - konto możesz ( ale nie powinieneś ) usuwać.
    Rzeczy zostają na konsoli i działają na każdym koncie na niej.
    W razie zepsucia lub zmiany konsoli musisz ponownie zalogować się na kupione konto i je ściągnąć! Nie ściągniesz ich z jakiegoś innego konta, które było jednocześnie z tym kupionym na konsoli.

12. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co masz na myśli ''punkty na dobe" ?

13. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Chyba mowa o kontach Silver na allegro z wrzuconymi już punktami kosztujące o wiele mniej niż zdrapki

14. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Czyli za te kupiony punkty można kupić Battlefield Bad Company 2 ?

Edit: Jak już wykorzystam ten punkty to nie muszę usuwać tego konta?

To jest o wiele bardziej opłacalne, niż kupować taką wersje pudełkową i na dodatek jeszcze jest jeden + nie trzeba wkładać płyty ;)

15. materna13

materna13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fakt faktem - nie kupujcie tych kont , punkty na 24 godz. , okradacie ludzi. Kupiłem bo wyczytałem , że niby te konta są legalne , a tu masz. Na allegro powinni zakazać sprzedaży. Kupiłem takie konto ,ale pierwszy i ostatni raz jak zobaczyłem dane kontaktowe osoby - numer karty kredytowej imię i nazwisko , telefon oraz kod pocztowy. Dane były osoby z USA . Po jakims czasie zniknęły te dane kontaktowe. Były widoczne od razu po odzyskaniu tego konta. Lepiej nie wpisywać swojej katry na xboxa bo i tu mogą wyparować pieniążki. Cracerzy włamią się wszędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum