Punkty XBL

Keubi

Banned
Witam, mam dość nietypową propozycję - bardzo chciałbym pobrać sobie z XBL 1 premium theme (250p) i paczke obrazków gracza (60p). I w związku z tym, że nie zamierzam tracić kasy i kupować bez sensu 800 pkt za strasznie wygórowaną cenę, a więcej mi nie potrzeba chodź jest taniej, chciałbym złożyć jedną propozycję. Poszukuję osoby, która zgodziła by mi się udostępnić konto na chwilkę z celu pobrania tego co chcę (premium theme Assassin's Creed II i taką samą paczke obrazków gracza). Szukam osoby która zrobiła by to za darmo, bo na przykład ma to już pobrane i na chwilkę udostępni mi konto abym i ja mógł skorzystać, bądź po prostu za zapłatą (przelew bądź bardziej preferowane przeze mnie - doładowanie konta SMS za jakieś 20 zł :) Czekam na propozycję w tym temacie - proszę podawać numery gg zainteresowane osoby.

P.S - chciałbym dodać, że żadne złodziejstwo mnie nie interesuję, mogę zaręczyć, że jetem uczciwy i jak powiem tak zrobię, tego samego oczekuję także od innych.
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
chopie watpie ze ktos ci sie zgodzi:D a punkty wcale nie sa tak drogie jak stac cie na xbl to na punkty tez powinno:)
 

mic15hal

Świeżak
Świeżak
Ostatnio gdzieś czytałem, ze Microsoft ma zmienić stawki punktów do kupienia. Będzie chyba możliwość kupna 400pkt. Nie jestem jednak tego pewien.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
400? fajnie by było :D
 

Keubi

Banned
To jest tylko chwilowe podłączenie do XBL, ogólnie mam dostęp do tego jeszcze przez 2 dni (a mam je, bo nigdy się nie podłączałem jeszcze i tyle...
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Gdyby same punkty były za darmo lub były by bardzo tanie pewnie ktoś odstąpiłby je bezpłatnie . Ale raczej nikt za darmo nie odda tego za co musiał ( w sumie dość drogo ) zapłacić .
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zapomnij nikt Ci nie udostępni konta :) Pozostaje zakup punktów.
 

Do góry Bottom