1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty xbxox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mantrex, Maj 4, 2010.

1. mantrex

mantrex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam,

Chciałbym sobie kupić te punkty, jednak mam jedno pytanie. Czy np jak zakupie jakiś dodatek powiedzmy za 400 MP, i przypadkiem bym usunął to ponownie muszę wywalać kolejne 400 MP na ten sam dodatek? czy jak raz go kupię to mam go na stałe?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wydaje mi się że jest on przypisany do konta i możesz ściągać go tyle razy ile będziesz chciał, ale głowy uciąć nie dam.

4. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    DLC jest przypisane do konta i to ze cos sciagales zostaje zapisane w histiorii pobran.
    DLC mozessz pobierac ile razy chcesz.

5. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Podłączę się do tematu i zadam takie pytanie. Tzn że mogę się składać z jakimś człowiekiem na ms pointy i kupować dodatki do gier i możemy je pobierać razem z jednego konta ??

6. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    mozecie. Ale na jednej konsoli bedzie wymagane stale podlaczeni do live, drugi kontroler i bedzie je mozna uzywac tylko na tym jednym koncie.

7. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Są przypisane do konsoli gry! Jak zmienisz konsole to nie będzie działać, musisz wtedy użyć czegos co certyfikat przenosi. Wiem bo kolega dal mi konto zebym jego gry na swojej konsoli ściągnął, ale sie nei dało bo wykrywało jako trial.

8. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    To jest tak że jest to przypisane do konta usuniesz, pobierasz jeszcze raz to samo za free.

Wczytywanie...

Poleć forum