1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

punkty z allegro a rock band guitar hero (pobrane utwory)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikesc, Marzec 7, 2011.

1. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam

czy ktos z Was sie orientuje czy po pobraniu utworow na konto silver zakupione na allegro beda one dostepne na moim profilu ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak będą dostępne na twoim profilu :)

4. mikesc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    problem mam taki, ze pobralem utwory przez xbox.com a nie przez konsole. czyli - zalogowalem sie na xbox.com na konto z allegro i dodalem utwory do pobierania. teraz mam je pobrane na konsol (sa na dysku) ale w grze nigdzie ich nie widze. nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale moze trzeba pobierac przez konsole ?

5. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie. Jakie utwory , jaka gra? Jedyna opcja to to , że ściągnełeś coś na rock banda 3 , a masz starszego , albo masz lego (widzisz tam tylko family friendly utwory) , albo ściągnąłeś coś beatlesów , a szukasz w jakiejkolwiek innej grze. No i jak masz gh:WT , albo 3 i ściągnąłeś coś z czasów 5 , lub wyżej.

6. mikesc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam GH:WT a utwory sa z GH5 - wiec to pewnie dlatego. myslalem ze jest to jakos 'powiazane' i nie bedzie problemu (skoro obie to GH) albo ze bedzie to dzialac przez 'Guitar Hero VIP Pass' ale tam po zalogowaniu sie na swoj profil sciagniete juz na dysk utwory musialbym pobrac jeszcze raz (znowu 160MSP wymaga)

jak macie jakis pomysl to dajcie znac, jak nie to trudno :) przezyje

pozdrawiam

\\edit

zakupilem band hero (30 zl) i rzeczywiscie pobrane utwory dzialaja - wszytsko jasne

dziekuje

Wczytywanie...

Poleć forum