Punkty z Allegro

lamoon

Użytkownik
Użytkownik
Ostały się ale za jaką cenę :/ 99 pln za 6k M$Pkt. Widziałem już 10k pkt za 50zł :E
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Za tyle były konta z 18000 pkt. Mam nadzieje, że niedługo znowu powrócą tanie konta.
 

szyna-21

Użytkownik
Użytkownik
no cóż jak więcej już nie będzie to i tak opłaca się jak by na to nie patrząc ale czas pokaże
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Nie dałbym za te konta więcej niż 4-5 dych, a to i tak dużo. Nie wiem co za dwa dekle kupiły po 99zł, trzeba mieć nawalone pod sufitem ostro. Ciekawi mnie czy konta wrócą, Poczekamy, poczekamy.
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Już pojawily się gotowe konta z grami.... trzeba czekać
 

Kser

Banned
Konta juz sa dzis kupuje 1 z nich z halo reach i gow 2 od typa u ktorego kupywalem pare razy pkt potem zdam relacje jak to poszlo
 

hashpl

Banned
A co ma byc ? koledzy sprzedawcy z allegro zamiast sprzedawac punkty to kupuja za punkty gry i wtedy moga sprzedac takie konta w kazdej chwili bez ryzyka zablokowania go, czy straty punktow.Cena widze ze rowniez poszla w góre o wiele
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Wy to macie problem!
dhgate.com
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Haha adwert podsumował :D
6000 Microsoft Points 24/7 US/PL JEDNA SZTUKA (1547791080) - Aukcje internetowe Allegro W oparciu o stronke od adwert'a i ceny z allegro, to ładną chłopaki robią przebitke.
 

stany

Użytkownik
Użytkownik
Mnie zastanawia fakt czy jak ktoś wcześniej kupił- czy mu się konto nie zablokuje czy coś
 

szyna-21

Użytkownik
Użytkownik
zauważcie ze przed tem punkty trzeba było wykorzystać w 12h a teraz w 1h

PS. Moje zdanie jest takie że chyba nie ma co czekać na punkty bo nie będzie tych kont jak kiedyś M$ pewnie sie za to jakoś zabrało
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam juz 2 tygodnie punkty na takim koncie i nic mi nie zniknelo

Sent from my HTC Magic/Dream using Tapatalk
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
rozmawialem jakis czas temu z gosciem ktory handlowal tymi tanimi MSP i to byly punkty kupione za skradzione karty kredytowe, teraz jest taka sytuacja ze oni nadal maja do tego dojscie tylko ze punkty znikaja po 1h a czasem nawet i krocej i chlopaki nie maja zamiaru doplacac do tego interesu
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
A o to co powiedział mój ulubiony sprzedawca ;/

 

szyna-21

Użytkownik
Użytkownik
czyli dobre czasy sie skonczylyy dla nie których :p
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Chopaky, nie panikujmy za wcześnie. Dopiero dzisiaj zobaczyłem ten temat, a zaczął się parę dni temu mimo, a na żadnym serwisie nie było ostatnio ani słowa o kontach z punktami, a jestem pewien, że COŚ by powiedzieli. Chyba, że mi umknęło, w co wątpię.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś śledzi Allegro, to punkty już tanieją, ale gwarancji jest na 2h więc coś jest na rzeczy.
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
kurcze i akurat sie za to zabrali jak mam sobie brac kolejnego x'a mogli poczekac z miesiac jeszcze :D
 

szyna-21

Użytkownik
Użytkownik
no racja a gdzie nie gdzie widziałem gwarancje na 4h
 

Do góry Bottom