1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty za gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lolo1221, Kwiecień 22, 2013.

1. lolo1221

lolo1221 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytanie podczas przechodzenia kampanii np w bf-ie odblokowały mi się jakieś punkty np 20G i moje pytanie co te punkty dają ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Nic :-D. Niektórzy maja satysfakcję( tak jak ja ) ze zaliczyli achivmenta, zwłaszcza ze trafiają sie trudne. W kazdej grze masz osiągnięcia zwiazane z przejściem fabuły jak takze za wykonanie specjalnych rzeczy

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nic nie dają po prostu zbierasz je dla frajdy :) możesz robić calaki itp. Po prostu dają satysfakcję jak bardzo dużo nabijesz i tyle :)

1 osoba to lubi.
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dają tylko satysfakcję i jest to dowód jak długo poświęciłeś się dla danej gry :)

Wczytywanie...

Poleć forum