1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pure/Batman Lego || DODATEK DO KONSOLI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xertis, Grudzień 24, 2009.

1. Xertis

Xertis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zebrzydowice
    Witam Co sądzicie o Tych grach co dali za free do Xboxa ;] ^^

Dla mnie to zupełna Kicha ;/

-Batman Lego ...... Co to ma być Klocuszkami se chodzimy i bijemy HAHA śmiech na Sali

-Pure Takie se Można Se trochę Pojeździć ale po troszku grania NUDA totalna ^^

I JESZCZE CO MNIE DZIWI !!!! BYŁEM OSTATNIO W CARREFOURZE I WIDZAŁEM TEN SAM ZESTAW PURE+BATMAN LEGO ZA 199zł HAH !!!!!!!!! ŻENADA TOTALNA !!

Czekam na wasze Wypowiedzi ;]

Pozdrawiam :shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Jak dają za free to nie narzekaj poza tym lego batman moim zdaniem jest fajne:p

Wczytywanie...

Poleć forum