1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pure czy Fable 2 ??

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez PawlaQ, Grudzień 21, 2008.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Zastanawiam się którą grę kupić , mam ograniczone wydatki a nie wiem która gra jest ciekawsza :)

Proszę wyrażać swoje opinie na temat tych gier:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    No to żeś dowalił :D Zupełnie nie podobne gry do siebie. I jak tu wybrać ? Nie wiem. Fable 2 jest wspaniałym RPGiem. Z bajkową grafiką. Pure to arcadowe wyścigi quadów.

Tak samo jak byś napisał herbata czy kanapka.

4. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    No to tak
    Fable II Jest grą ciekawą, dobrze rozbudowaną, dużo opcji rozbudowy postaci. Mi się gra bardzo podoba, fabuła jest ciekawa, grafika bardzo dobra. Więc mogę Ci tą gre polecić.

Co do Pure jeszcze nie grałem mam zamiar ją kupić po świętach. :)

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    bierz fable 2 :) spędzisz przy tym tytule pare dobrych godzin,
    a pure wydaje się monotonny tylko quady... hmmm

6. Karo12

Karo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nałęczów
    Na twoim miejscu bym brał Fable II, Super RPG i dużo możliwości.

7. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Dzieki za pomoc ;).

Chciałem kupić fable 2 ale gdy zobaczyłem grafike pure i podobno ta grywalność. U mnie stanowczo gry przygodowe maja wielkiego + w przeciwieństwie do wyścigów :D

8. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    jesli o mnie chodzi to szczerze polecam brac Pure. Fable 2 to taki odgrzewany Fable 1 (w moim odczuciu) i troche zubozony..jesli chodzi o moje wrazenia z Fable 2 to byly one sinusoidalne (raz bylem zachwycony fabula, a zaraz zdruzgotany jej beznadzieja).. juz nie mowiac o lipnym zakonczeniu (w stosunku do czesci pierwszej)..

jesli chodzi o Pure, to ta gra powala grywalnoscia, grafika, dzwiekiem i chocby tym ze mozna budowac wlasnego quada od podstaw praktycznie.

Jednak jedna i druga gra ma ten sam blad - sa stosunkowo krotkie, acz Pure znacznie dluzsze niz F2 :p

9. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i przy pure troche sie pomęczysz zeby skonczyc a fable troche za łątwe chyba ze stawiasz na czysto relaksowe granie

10. HD202

HD202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po graniu w Pure demo musze powiedziec ze po pewnym czasie jest dosc monotonnie moze to tylko taki klimat dema. Jesli jestes fanem kladow to gra dla ciebie. Osobisie na twoim miejscu wybralbym Fable 2 przynajmneij masz pewnosc ze niepredko znudzisz sie ta gra.

11. SzymSzejdi

SzymSzejdi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa
    Zdecydowanie bierz Fable2, podstawowy argument -dłużej pograsz. Pure jest bardzo nudny, nawet nie chciało mi się go dokończyć. Pozatym jakiego byś quada nie miał to i tak na starcie połowa botów Cię wyprzedza i musisz ich ganiać potem godzine, jedno wielkie oszustwo. Jedyne co fajnego jest w Pure to bardzo rozbudowane trasy, możesz zrobić 3 okrążenia i za każdym razem pojechać inną drogą, ale gra błyskawicznie się nudzi.

12. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fable 2 z całą pewnością jest wspaniałą produkcją ,którą mogę polecić z czystym sumieniem ,z poprzednią cześcią niemiałem nic wspólnego ,ale dzięki tej grze odkryłem coś nowego w których innych grach nie spotkałem nic podobnego ,Fable 2 jest połączeniem gier cRpg ,akcji ,i strategi w pewnych momentach gra potrafi zaskoczyć np możemy mieć żonę i dziecko ,pracujemy za zakupione pieniądze kupujemy sklepy bazary domy meble,ubrania uzbrojenie ,zywnosc jednym slowem wszystko ,dzięki zakupionym sklepom otrzymujemy nowy przypływ gotówki ,nasz bochater posiada tak zwane gesty w grze dzieki nim mozemy kogos obrazic rozszmieszyc ,flirtowac ,podarowac prezenty jest duzo opcji ktore wplywaja na rozwoj postaci ludzie moga nas szanowac kochac lub nienawidzic ,wazne jest tez jak postepujemy w grze jesli przez cala fabule bedziemy postepowac uczciwie wyglad naszego bochatera niebedzie mial wrogiej sylwetki ,jesli na odwrot bochater przybierze demoiniczny wyraz twarzy rogi itp ,jesli nosimy ciezki miecz bochater bedzie poteznym miesniakiem ,jesli za duzo zjemy bedziemy powolni i tlusci,polecam przeczytac recenzje na temat tej gry warto.

Wczytywanie...

Poleć forum