1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pure - no messing, pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez errorek3, Styczeń 19, 2010.

1. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mam pytanie co do achievemebta no messing w grze pure.
    Mam skonczyc world tour i musze po prostu zawsze kiedy sie odblokuje nowy stage przechodzic od razu do niego, nie konczyc reszty w aktualnym,i tak dalej.
    Ale co jesli dojade np. na 2 pozycji? I policzy mi za to punkty?
    Mam na kazdy event 1 probe? Czy po prostu mam robic tak jak pisalem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubillos

Kubillos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No Messing
    Complete World Tour Mode while parti****ting in a maximum of 42 events.
    25 Punktów

Zadanie nie jest proste. Trzeba skończyć tryb World Tour biorąc udział maksymalnie w 42 wyścigach.
    Jeśli nie gra się od początku pod to Osiągnięcie, to należy zacząć grę od nowa (skasować save’a). Należy dojeżdżać na pierwszym miejscu by zdobyć maksymalną ilość punktów za wyścig (można używać opcji Restart) i gdy tylko odblokuje się następny zestaw konkurencji (event), należy od razu przejść do niego. Nie trzeba brać udziału we wszystkich wyścigach (wyjątek: Stage 10).

tu masz strone http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Pure.html

Może to pomorze

Wczytywanie...

Poleć forum