1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pyanie odnosnie Xbox Live Arcade na rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymi360, Styczeń 9, 2013.

1. szymi360

szymi360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ck
    witam. Mam pytanko jesli nie ten dział to prosze wywalić czy cuś. Generalnie miałem xbox360 bez przeróbki itd i zakupiłem dwie gry Arcade Limbo i Shadow Complex po jakims czasie zgrałem na pena moj profil i te zakupione gry wraz z innymi pierdołami i wrzuciłem to na nowo zakupionego xbox 360 slima z rgh. Profil itd są a gdzie moge znalezc te dwie zakupione gry np: szukajac menadżerem plików z poziomu Freestyle dasha? jak wrzucic je do menu w konsoli z Arcade zeby było je widac i poprostu je odpalic? Czy tylko ma oryginalnym dashu da rade je odpalić? z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. szymi360

szymi360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ck
    to akurat rozumiem ale nie wiem gdzie konsola zapisala te dwie gry? trza wertowac wszystkie katalogi po kolei i szukac? czy jest jakis okreslony katalog w ktorym oryginalnie konsola to zapisala?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    poszukaj w menagerze plików w FSD takich folderów: 584109D1 i 584108f6 - tam siedzą te 2 twoje gry , jeśli teraz są widoczne z poziomu NXE (org dash'a)
    to znajdują się one w folderze: content/00000000000000000000/ TUTAJ
    jeśli nie to po odnalezieniu przeniesiesz je do folderu hdd/content/0000000000000000000000/ TUTAJ - a będą widoczne z poziomu NXE , jeśli gdzie indziej, to nie
    potem odpowiednio ustaw ścieżki w FSD , a będziesz je miał w zakładce XBLA w FSD

moja rada: Jeśli używasz FSD jako dash'a domyślnego, to nie ładuj żadnych gier do content/00000000000000000000 , tylko zrób sobie odpowiednie foldery i poustawiaj ścieżki w FSD
    do CONTENT'u ładuj tylko TU i DLC

ENJOY !!

1 osoba to lubi.
  6. szymi360

szymi360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ck
    ha! znalazlem dzieki. to jeszcze mam ostatnie czemu sa w wersji "demo" hmm Wiec jak zrobic zeby byly full ? w sumie za nie zapłacilem. a i zauważylem ze te dema nie widza moich sejwów ? i co to jabar30 znaczy TU ? bo DLC to wiem

7. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Title Update :)
    Na youtube było jak zrobić full zaraz ci znajdę :)
    Tu masz Instrukcje :
    Don't use either of those.
    1 - change contpatch to false in launch.ini
    2 - Download XM360 and put on your 360
    3 - Run XM360 - DONE!
    Od razu mówię nie moja :)
    a zaraz znajdę na YT tylko są same po Włosku :D to poszukam po ang chociaż
    HOW TO UNLOCK RIPPED XBOX360 DLC & XBLA - XM360 - YouTube

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    jak pisal przedmowca. TU-Title Updates, a odblokowanie dlc i zrobienie pelnych gier XBLA z demek- programik XM360.
    ENJOY !!

Wczytywanie...

Poleć forum