Pyatnie co do najnowszych Lite-On

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lorak

Świeżak
Świeżak
W dziale FAQ jest napisane:
Q: Czy jeżeli nie mam iXtreme, a jednak użyję Stealth Patch'a, to czy odpali mi na innym firmware?
A: Tak

Czyli wg tego nie trzeba przerabiać konsoli
Można mieć zwykłą konsole kupią dopiero ze sklepu i wrzucić do niej kopie gry z patchem Stealth.

Jeśli się mylę to poprawcie FAQ bo tylko wprowadza w błąd
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

Nie można... żeby uruchamiać kopie gier trzeba mieć przerobioną konsole. To jest moim zdaniem logiczne ale cóż jeśli niektórzy się nie domyślają to tylko współczuć :D
 

matysking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

Czytaj ze zrozumieniem lorak...a Twoim zdaniem co oznacza końcówka pytania: "to czy odpali mi na innym firmware"? Jeżeli nie wiesz to podpowiem, że wymagana jest inna wersja firmware (czyt. pirackiego flasha) np. Xtreme 5.3. Czy Microsoft jest na tyle głupi aby sprzedawać konsole, która sama z siebie czyta piraty??...hmm...
 

lorak

Świeżak
Świeżak
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

zachowujecie się jak małe dzieci które od 5 lat nic nie robią tylko siedzą w jednym temacie i teraz się chwalą i zbijają z innych
FAQ jest po prostu źle napisane i tyle
"Czy jeżeli nie mam iXtreme, a jednak użyję Stealth Patch'a, to czy odpali mi na innym ZMODYFIKOWANYM firmware?"

Nigdy nie miałem żadnej konsoli i z tego co pisze w FAQ można było zrozumieć:
"niektóre gry mają specjalny patch "STEALTH" i w nie można grać na każdym firmware"

A czy wie ktoś już coś na temat przerabiania najnowszych Lite-On?
Miałem już kupować konsole ale jeśli nie da się przerobić to już wole PS3
(nie wchodźmy w kłótnie która lepsza)

PS. Wymiana nie wchodzi w grę. Nie stać mnie na kolejne 250zł
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

zachowujecie się jak małe dzieci które od 5 lat nic nie robią tylko siedzą w jednym temacie i teraz się chwalą i zbijają z innych
Ale to było tak napisane, że nawet dziecko by się domyśliło, po za tym definicja Stealth Patcha też jest ujęta w FAQ więc nawet drogą dedukcji idzie się pokapować o co chodzi.

FAQ jest po prostu źle napisane i tyle
Napisz lepsze :)

A czy wie ktoś już coś na temat przerabiania najnowszych Lite-On?
Miałem już kupować konsole ale jeśli nie da się przerobić to już wole PS3
(nie wchodźmy w kłótnie która lepsza)

PS. Wymiana nie wchodzi w grę. Nie stać mnie na kolejne 250zł
Na dzień dzisiejszy jedyną przeróbką konsoli, która ma napęd LiteOn jest wymiana napędu. Tego napędu nigdy nie będzie można sflashować, więc na taką przeróbkę raczej bym nie liczył. Jeśli się uda, może będzie chip, ale nikt nie wie kiedy i czy wogóle. Moim zdaniem nie liczyłbym na złamanie LiteOna w tym roku.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

Tego napędu nigdy nie będzie można sflashować
Mylisz się napęd LITE-ON jest w pełni do sflashowania lecz problem leży w sprawdzaniu sum kontrolnych przez chip użyty do flashowania.
Jeśli będziesz znał pełną sumę kontrolną firmware liteona, będziesz wiedział jak wgrać zmodyfikowany firmwer. A osiągnięcie identycznych sum kontrolnych nie jest rzeczą skomplikowaną.
Skomplikowane jest to że nie wiemy jaki jest punkt wejścia we firmware Liteona.
Czyli mamy stalowe drzwi które ciągle mają zamek i nie są zaspawane ale nie mamy do nich klucza.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pyatnie co do najnowszych Lite-On

Temat zamykam bo wszystko wyjaśnione i znów zaczyna się off top. FAQ rzeczywiście było trochę źle w tym miejscu napisane ale pomyśleć czasem nie zaszkodzi ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom