Pyranie o Army.of.Two.The.40th.Day.X360-Allstars

kuab91

Użytkownik
Użytkownik
Siema abgx pokazał mi coś takiego czy gra będzie chodziła po nagraniu ? Mam lieona 1.6 i używam active iso.

 

InPirats

Banned
przepuść jeszcze raz przez abxg360 i będzie działać na 100%
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jest ok tak mam byc. z activate.iso bedzie dzialac
 

maruan0

Świeżak
Świeżak
Panowie ja też mam problem z tą grą, otóż gra nagrała mi się bezproblemowo i spatchowałem ją do wave 2, wszystko chodziło elegancko dopóki nie doszedłem do 5 aktu... gra normalnie się wczytuje ale w momencie gdy mam już przejąć kontrolę nad postacią to wyskakuje mi błąd że konsola nie może odczytać płyty... czy to może mieć związek z tym że z wave 4 na wave 2 przerobiłem grę ? czy też że konsolę mam zbanowaną ? :/ nie mam pojęcia czemu tak się dzieje...
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie
 

maruan0

Świeżak
Świeżak
To może coś z czytnikiem konsoli jest nie tak ? Mieliście taki przypadek kiedyś ? Co może powodować ten brak możliwości odczytu płyty ?
 

przeeemo83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja takze zpatchowalem do wave 2 i na poczatku po wlozeniu plyty pyta czy chce zrobic update konsoli z plyty po wybraniu tak wyskakuje blad ze nie moze odczytac plyty...? Moja kosola tez ma bana ale watpie zeby to cos mialo do gry offline... nowy sposob zabezpieczenia gier? do tej pory wszystko smigalo (ostatnia gra Dark Void dziala bez problemu)
 

maruan0

Świeżak
Świeżak
No u mnie tekken 6 czy też modern warfare 2 śmigają normalnie... nie wiem od czego to jest zależne
 

Karolcarlo90

Świeżak
Świeżak
mi sie tak dzialo z dirtem 2 gra w pewnym momencie przestawała chodzić ale włączałem ja aż do bólu i po nagrzaniu lasera wgrałem ja na dysk po 6 próbach , moim zdaniem przyczyna byc moze jest lipna nagrywarka albo nagrywales na plycie verbatima dvd r + DL x8 a nie x2.5 ktore sa prawie jeszcze raz takie drogie , niewiem jak to mozliwe ale kiedys nagralem gierke na Verbatimie DVD r - DL i tez hulala :) pozdrooo
 

maruan0

Świeżak
Świeżak
nagrywałem z prędkością x2.5 zawsze tak nagrywam , wyłączam wszelkie programy na kompie i włączony jest tylko proces nagrywania płyty i nic innego... może rzeczywiście nagrywarka skrzaczona.... trzeba będzie zainwestować pare złociszy przy wypłacie....
 

onyks1982

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pewien problem z nagraniem gry min Army of Two, gry się nagrywają normalnie, w trakcie weryfikacji wystepują błędy odczytu.
Gry można uruchomić, jest demo po czym napęd wraz z płytą się zatrzymuje i wyskakuje okno że nie mozna odczytac płyty, pomocy
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zmien płyty lub nagrywarke
 

dj_drops

Świeżak
Świeżak
Identyczny problem, po nagraniu: activate.iso potem gierka, instalacja poszła bez problemu, jak próbuje uruchomić to nie może odczytać płyty.

Nagrywarka OK - wszystkie gry nagrane przed i po tej działają bez problemu
Płyty OK - wszystkie gry z tego wałka przed i po tej działają bez problemu (of coz Verbatimy)

Więc już za cholere nie wiem co chodzi...
 

Do góry Bottom