1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytania co do IKSA:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZeneQr, Lipiec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, mam pytania odnośnie konsoli, oto one:

1.Wiem że płyta musi być w napędzie i jak się ją wyciągnie to wracam do menu konsoli...i pytanie, czy można tak wychodzić z gier? tzn czy robić można to bez szkód dla zapisanych stanów gry? czy konsoli? wiem trochę głupie pytanie ale niepewność moja stąd że to jest takie zabezpieczenie a ja tak kończę gre zazwyczaj jak chce zmienić płytę bo po co ma znów się napęd rozpędzać;p

2.Od jakiego LT można uruchomić Crysisa 2? od LT+? czy LT1,9 bo chodzi o to ze kolega ma chyba LT+ i nie chce mu śmigać moja kopia w którą gram na LT1,9

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak chcesz wyjść z gry, to klikasz znaczek xboxa na padzie i przechodzisz do menu głównego konsoli, nie wiem czy wyciąganie płyty w trakcie gry, to doby pomysł. Crysisa odpalisz nawet na ixtreme 1.4

4. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale wiem przecież że tak się też wychodzi:) ale ja wyciągam płyty zazwyczaj tylko jak zmieniam gre a po co ma znów startować napęd z grą którą zmieniam? iii dodam ze gry są na hdd a takim sposobem z gry wychodzę tylko jak jestem w głównym menu gry...więc jak może to rozświetliło ostateczną odpowiedź?:D

hmmm 1,4??? hmmm dziwne mi by na 1,6 nie ruszył pewno a kolega ma LT albo LT+ i pisze by zaktualizował:/ to może mieć związek z tym że ja mógł coś Abgx ściągnąć podczas sprawdzania obrazu?

5. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Jest napisane żeby zaktualizował, bo gra potrzebuje nowszego dasha do uruchomienia - co w tym dziwnego?

Poza tym nie jesteś świeżakiem, nie możesz zakładać tu tematów.

6. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Nie próbowałem sposobu z płytą ale napewno pojawi się komunikat "włóż płytę do napędu" albo przejdziesz do dasha. A co do LT + musi mieć dograny dodatkowy patch przez abgx.

7. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha, dzięki za pomoc:)

@Dimol
    yy niby czemu nie mogę? to jest zakładka dla świeżaków a ja jestem świeżakiem a przynajmniej tak się czuję więc? pisze pod tytułem zakładki:

"Użytkownicy poniżej 20 postów mogą tworzyć tematy tylko tutaj, zanim jednak napiszesz cokolwiek. Na początek zalecamy przeczytanie artykułów i używania wyszukiwarki." a wieć?:) nic nie pisze że nie mogę!;p

8. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Ogłoszenia - Dla świeżaków

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.