1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dla fanów Bleacha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ojciec, Sierpień 12, 2010.

1. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pare pytań dla fanów Bleacha, które dotyczą oczywiście tego anime.
    Nurtują mnie następujące kwestie:
    1. Czy w Bleachu jest niebo?
    2. Gdzie trafiają ludzie zbawieni, a gdzie potępieni?
    3. Czy po śmierci trafia się do Soul Society?
    4. Czy dusza w formię pustego po śmierci z ręki Shinigami trafia do Soul Society?
    5. Kto jest Bogiem w Bleachu?
    6. Czy Hueco Mundo to jest piekło?
    7. Czy można się urodzić w Soul Society?
    8. Czy ludzie się starzeją w Soul Society?
    9. Jak zostać Shinigami?
    10. Czy ludzie tacy jak Ishida, Chad, Inoue latają?
    11. Czy pozostałe zmodyfikowane duszę nie licząc Kona (mam na myśli te co wykrywają Bounto) pojawiły się w mandze?
    12. Co się stanie jak Shinigami lub jakaś dusza "zginie"?
    13. Co Aizen ukrył w zastępczym ciele Rukii?
    14. Czy Toshiro Hitsugaya jest dzieckiem, czy rośnie, czy zatrzymał się w rozwoju?
    15. Dlaczego Ichigo nadal jest Shinigami, skoro Karakura ma już własnego Shinigamiego.

To narazie tyle

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hayohi

Hayohi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szczerze mówiąc wszelkie odpowiedzi na te pytania znajdują się w dalszej części anime :) aby się tego dowiedzieć oglądaj(nie chcę po prostu psuć tej atmosfery,nie pożałujesz oglądając:) ).Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum