1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania do posiadaczy Xbox One - gry, prędkość ściągania.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Czerwiec 11, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Co lepiej kupić wersję pudełkową (i zapłacić więcej), czy wersje cyfrową klucz (to chyba jest bezpieczne?), czy profil z grami.

Kupując profil z grami jest on bezpieczny w sensie, że nie zbanują nam konsoli?

Kupując XO z grą (z tego co wiem tylko vouchery do gier..) jaka jest prędkość downloadu (mam 100-150 mb/s internet). I ile GB musiałbym ściągnąć - kusi mnie wersja z Wieśkiem 3 :) - bo w dobrej cenie 1399zł.

Ogólnie nie wiedziałem, gdzie to napisać więc piszę tutaj bo to rozmowy o wszystkim i o niczym :) hehe :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A masz już to na forum w części kont z grami i z downloadem też :D kup pske

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
  5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pobieranie gier idzie raczej szybko nie miałem jeszcze przypadku by gra się ściągała wieki a internet mam 35/45 mb .

Po za wyjątkiem ESO które ponoć trochę się ściąga .

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A moim zdaniem nadal opłaca się kupić gry pudełkowe, bo potem można się wymieniać, no niby cyfrówka tez ale tu jest spore ryzyko że ktoś nas oszuka

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem jak ktoś może nas oszukać skoro ms wprowadził dodatkowe zabezpieczenia kont.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jak kiedyś ktoś cie zrobi w konia to wtedy będziesz wiedział jak można, a zabezpieczenia m$ to śmiech na sali oni nigdy nie słynęli z dobrych zabezpieczeń

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zabezpieczenia sa dobre, tylko jezeli ktos sie wymienia kontami badz je kupuje bez maila zabezpieczajacego to juz jest sam sobie winny, pomijajac to ze kupno calego profilu lamie regulamin

odnosnie gier to jedynie cyfrowki na profilach badz kombinowanie z kupnem od ruskich itd wychodzi wyraznie taniej od gier z pudelek, daltego ja wole pudelka, przynajmniej ladnie wyglada na polce, a mnie gry zawsze pobieraja sie maksymalna moja predkoscia

10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Jestem chyba tego samego zdania. I raczej będę zaopatrywał się w wersje pudełkowe. No chyba że w Xbox Store (czy jak to się zwie) będą fajne promocje to kupie :D
    Bo z tego co mi wiadomo kartą przedpłatniczą nie ma problemu płacić :D

Pytanie: Hm tak z ciekawości gdzie mogę sprawdzić na moim profilu jakie gry mam przypisane do konta (np. Wiedźmin 3 którego wpisałem z vouchera)?

Hehe jak tak patrze na cały ten system XO to trochę przerażające - pewnie kwestia przyzwyczajenia :D

Wczytywanie...

Poleć forum