1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania do przerabiania konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zyzzio, Kwiecień 22, 2011.

1. zyzzio

zyzzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mój znajomy dał xklocka do jakiegoś kolesia który przerobił mu konsolę. Zainteresowało mnie to bo wystarczy włożyć płytę do napędu, wyciągnąć ją i włożyć zpiraconą grę. W dodatku ma tak od ok. miesiąca i nie dostał bana na XBL, gra normalnie na necie. Oto moje pytania:

1. Czy dostaje się za to bana?
    2. Czy trzeba grzebać w napędzie konsoli żeby tak zrobić?

Pytam się tu bo nie chcę tracić 100zł za przeróbkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. d3avvu1d3

d3avvu1d3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukaj co to activate.iso bo jeśli dobrze rozumien to ktoś wgrał mu starą przeróbkę.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak jest za to ban
    Tak trzeba grzebać

Powiem więcej twój kumpel ma starą przeróbkę z nową wkładasz od razu pirata i grasz.

Wczytywanie...

Poleć forum