1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania do przerobki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sala8, Czerwiec 5, 2010.

1. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Mam kilka pytan:
    1.Pod jaka cyferka jest najnowszy ixtreme /?
    2. Lista gier wave 4
    3. czy jak mam gre wave 4 spatchowana na wave 3 moge jeszcze raz ja spatchowac na wave 4 i pojdzie ona na nowej przerobce ? I bedzie to bezp. co do live ?
    4. Czy jak mam nowego xboxa ! i bede gral split screen w coda i zgram sobie profil zbanowany i uzyje go nie podl. sie do liva to zagrozi mi to banem ?
    5. Wiem tyle ze jak mam przerobionego na 1.6 i spat****e na wave 3 i podl do live to odrazu jest ban a jak activate iso ? to tez wylapie odrazu bana ?\
    6.Spotyka sie jeszcze ludzi grajacych na piratach na xbl ?

Wiem ze nie znamy godziny kiedy zbanuja mi xbl ale chodzi mi tak ogolnie mowic. bezp. co do liva (Chodzi zeby im pretekstu do bana jak cos nie dac :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najnowszy jest iXtreme LT 1.1 na nim wszystko działa
    nic nie patchu.jesz ,na razie jest bezpieczny na XBL
    wszyscy na nim ciupią :)