1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania do xboxa 360..

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ziombelek, Kwiecień 26, 2011.

1. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    siema, kupilem sobie xboxa 360 juz chyba 5 miesiecy temu (ale ten czas leci :O) na allegro używaną b.dobry stan itd. jak narazie wszystko działa jak należy tylko ciekawi mnie jeden fakt, nie zbanowana, nie przerabiana ale gwarancji nie ma. i chce zapytać was jak zobaczyć gdzie są plomby, prosze krok po kroku bo nie chce nic zwalić, szukałem na googlach, nie mogłem sie doszukać, także jedyną stroną pomocy jest te forum. no i drugie pytanie, dużo osob mowi ze xbox 360 jest robiony przez "japonczykow" to dlaczego jest kozacki, piękny, czysty napisz "Made in China"?

prosze o szybką pomoc, bo chce jak najszybciej zobaczyc czy sa plomby no i dowiedziec sie czegoś o xboxie 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    moze gwarancja sie po prostu skonczyla?

4. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    produkcja 2009 rok kupiona pod koniec 2010?

5. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    czyli gwarancja powinna byc, plomby sa prawdopodobnie za przednim panelem ale nie jestem w 100% pewny, zdejmij panel bedziesz wiedzial

Wczytywanie...

Poleć forum