1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczące LT+ oraz AP2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Betoniarka, Kwiecień 20, 2011.

1. Betoniarka

Betoniarka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Wszystkie gry pat****e do Wave 2 ponieważ nie wiem czym mam przerobioną konsolę i nie potrafię tego sprawdzić. ( gry które dostałem razem z Xboxem był patchowane do Wave 2 ) Tak też postępuje z nowymi grami. Lecz ostatnio dorwałem Crysisa 2. I tu jest problem ponieważ muszę zrobić aktualizację konsoli po której podobno kilka "starszych" gier nie będzie działać, dlatego na razie nie ruszam Crysisa ( czytałem o zabezpieczeniu AP2.5 )

Czy jeżeli będę miał LT+ to wszystkie gry będą działać bez problemu oraz bez patchowania?
    Dodam że mam napęd Hitachi na który podobno nie można wgrać LT+
    I najważniejsze pytanie. Czy mogę zagrać w Crysisa bez LT+ ( i inne gry z AP2.5 które teraz mają chyba wszystkie nowe tytuły ) aby nic nie "popsuć" i cieszyć się dalej wszystkimi kopiami?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Crysis 2 nie posiada AP 25 jak i żadne nowe gry jak i nadchodzące. Tak jak będziesz miał LT+ gry będą ci chodzić przepuszczasz przez abgx i nagrywasz.Będziesz musiał wgrywać aktualizacje dlatego lepiej jest przerobić niz bawić się z pendrivem czy rożnymi tam trikami. Tak samo z grami AP 25 przez abgx i przepuszczasz ale lepiej jest mieć ta przeróbkę niż bawić się w 3dashe. Te gry które mogłyby ci nie działać wystarczy jeszcze raz przepuścić przez abgx i nagrać na nowo ;p. Podsumowując przerób na LT+ pobierz abgx przepuść przepuszczaj przez niego najlepiej wszystkie gry (zawsze może jakieś błędy poprawić), nagrywaj i ciesz się grą

4. Betoniarka

Betoniarka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź,
    Czyli trzeba wydać trochę na przeróbkę bo sam tego nie zrobię :>
    Jeszcze co do tego Crysisa, mogę robić ten update i nie bać się o nic czy wstrzymać się aż do przeróbki?

5. bambosh22

bambosh22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cały myk polega na tym iż ty robisz update Dasha to wersji 265 costam a ten dash zawiera tzw blokade AP2.5 Na niektóre gry typu: Modern warfare2.BO.Fable3,NFSHP, I jeszcze chyba 2 gry. Jezeli będziesz chciał zrobić aktualizacje z płyty on ci jej nie zrobi bo zmieniłeś Wave gry. Musiałbyś nagrać Aktualizacje na pendrive i z pendrive wgrac na konsole. Jeżeli chcesz to zrobić sprawdź najpierw jaką aktualizacje wgrywasz, gdyż niedawno pojawiła się nowa która taki jakby reflas***e konsole

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Betoniarka:
    Starsze modele Hitachi (wersja 59 i niższe) nie obsługują w ogóle AP25. Gdybyś wiedział jaki dokładnie model masz...

Jeżeli nie masz zamiaru grać w gry objęte AP25, to mógłbyś wgrać 2.0.12625.0, ale jak nie chcesz oflagowania, to musisz się pilnować.

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    wgraj lt+...najnowszym waves patcherem przywróć oryginalny wave i po kłopocie....

Wczytywanie...

Poleć forum