1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczace mass effect 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stalker Kaczy, Luty 28, 2010.

1. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Mam 2 pytania:
    1.Jak zmienic jezyk w mass effect 2? Mam multi5 a mam tylko ang.
    2.Czy wiecie o co chodzi, gdy rozpakowuje 2 dvd mass effect 2 to wyskakuje mi taki blad: ! D:\Downloads\0131X.by.MoiPal.part79.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku me23602.iso (niewłaściwe hasło?)
    sciagam z tej strony Foros de 360 FuLL • Identificarse
    Prosze o jaknajszybsze odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Jeśli w opcjach gry nie ma wyboru to spróbuj zmienić w ustawieniach konsoli region na ten, który chcesz. Jeśli jednak chcesz mieć grę po polsku, to od razu uprzedzam, że ME2 w wersji PL na konsole istnieje tylko z dubbingiem.
    2. Uszkodzony wymieniony plik/złe hasło - najczęstsze 2 przyczyny.

4. Stalker Kaczy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    1.Mam region Polska ale gra jest po angielsku.
    2.Plik sciagalem juz z roznych serverow i bez skutku (ciagle ten sam blad) a haslo jest w 100% poprawne.

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Jedyna wersja ME2 w naszym ojczystym języku to ta, w której jedyną ścieżką dialogową jest polski dubbing - tak więc w innych nie uświadczysz nawet polskich napisów.
    2. Spróbuj otworzyć pierwszy part WinRar'em i wybrać "test" - możliwe, że uszkodzony jest inny plik. Chyba, że masz do tego plik .crc/md5.

6. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do 2 to jak wyzej przetestuj czy wszystkie archiwa są poprawne (winrar lub Total Commander- jesli masz plik kontrolny). Co do 1 to w wersji Mulit nie ma PL

7. Stalker Kaczy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    1. ok juz wszystko wiem
    2.testowalem winrarem i mam ten blad w parcie 79
    ! D:\Downloads\0131X.by.MoiPal.part79.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku me23602.iso (niewłaściwe hasło?)

Wczytywanie...

Poleć forum