1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczące przeróbki

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Prz3mo, Maj 28, 2010.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Po dłuższych zastanowieniach uznałem, że nie opłaca mi sie już grać na oryginałach ( gry, które uznałem za obowiązek już kupiłem na resztę już nie starczy funduszy) więc postanowiłem przerobić konsole.
    Jako, że jestem zielony w tych sprawach to chciałbym się co nieco dowiedzieć ( oczywiście sam przerabiać nie będę bo po prostu nie potrafię i wole się za to nie brać)

1. Jakie są dostępne wersje przeróbki i która jest najlepsza.
    2. Ile mniej więcej kosztuje przeróbka ( konsola kupiona 2 miechy temu więc prawdopodobnie liteon v3)
    3. Czy potrzeba jakichś patch'y przy nagrywanych grach lub jakiś dodatkowych płyt ( coś czytałem o jakimś activiso czy jakoś tak)
    4. Ile trwa mniej więcej przerobienie konsoli.
    5. Czy awaryjność się zwiększa po przerobieniu.
    6. Czy tracę gwarancje ( choć to pewne, chodzi mi raczej o to czy jest to sprawdzane i ew. mam szanse na naprawienie konsoli w servisie M$)

O bana nie pytam bo gra na live jakoś mnie nie kręci, a chce tylko czasem przycupnąć wieczorkiem i zagrać w jakąś ciekawą grę z wciągającą fabułą więc live odłączam zaraz po przerobieniu.

Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiek3600

Misiek3600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    1.iXtreme 1.61 NoStealth odpali Ci wszystko bez żadnych patchy i kombinowania iXtreme LT zabezpiecza teoretycznie na Live ale prawda jest taka że przy najbliższej fali posypią się bany i znowu będzie płacz i lament

2.liteon v3 z tym to różnie bywa od 80 do 120zł ceny Warszawskie

3. nie potrzeba jeżeli wgrasz sobie wyżej wymienione softy

4..liteon v3 trochę dłużej niż normalne nie cała godzine i powinien hulać

5. przerobienie napędu nie wpływa na awaryjność konsoli po prostu tracisz gwarancje i tyle każdą naprawę wykonujesz na swój kosz ale jaspery są na szczęście mało awaryjne w serwisie Microsoftu pracują ogarnięci ludzie więc raczej przerobionej konsoli ci nie naprawią :)

4. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Samo wgranie firmware do napędu to ok 5 min i drugie 5 min na rozkręcenie konsoli

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    iXtreme : 1.4,1.41,1.5,1.51,1.6(odczyta wszystkie płyty za pomocą activate.iso,1.61 NS (odczyta wszystkie płyty),LT (odczyta wszystkie płyty i niby chroni przed banem) Najlepsza jak narazie iXtreme LT.
    2.ok 130-140 zł
    3.jak masz iXtreme 1.6 to zeby bez patchowania grać w gry z nowym wave nagrywasz activate.iso,a przy starszych pat****esz np. 360 wave patcherem (czy jakos tak)
    4.zalezy gdzie.
    5.Nie,to tylko zmiana oprogramowania
    6.Przeważnie zostawiają plomby gwarancyjne czyli M$ powinniem przyjąc,pisałem kiedy,ś z kolesiem,ktory wyslal przerobioną z plombą i chyba z RROD'em i mu dali nową lub naprawili tamtą niep[amiętam.
    Pozdro.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    gó... prawda
    Dopiero od iX 1.6 działa activate.iso

Co do wgrania softu tylko LT 1.1

7. Misiek3600

Misiek3600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Liteona V3 w 5 minut chciałbym to zobaczyć :)

8. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie nie wiadomo że chodziło mi o napędy niższe od V3 dokładne pocięcie ścieżek trochę potrwa lutowanie też szybki proces no zależy jakie ktoś ma doświadczenie z lutownicą góra pół godziny dla V3

Wczytywanie...

Poleć forum