1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczące przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jackassPL, Wrzesień 22, 2010.

1. jackassPL

jackassPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, po niespełna roku grania na oryginałach przyszedł czas na przerobienie xboxa i mam z tym związane parę pytań.

1. Jaki jest najnowszy flash i czy można grać z nim na live, bez ryzyka bana?
    2. Czy istnieje ryzyko uszkodzenia konsoli podczas przeróbki?(bo mam serwis w którym piszą że przerabiają bez żadnych lutowań, czyli jak?)
    3. Jakie polecacie stronki z gierkami oprócz torrentów i exsite

Ps. proszę nie prawić mi morałów, że źle robię bo przerabiam, zdecydowałem się i już.
    I jak były podobne tematy to przepraszam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Więc tak
    1.Najnowszy to LT 1.1 , na razie można grać na live , lecz mówi się że nowy dash od razu wykryje przeróbkę i ban będzie z miejsca.
    2.Jeżeli ktoś nie umie przerabiać to oczywiste że popsuje coś :p
    Nie mogą napisać że robią to bez lutować . Ponieważ jeżeli przyjdzie ktoś z litkiem v3 będą potrzebne luty.
    3.Darkwarez, nasze forum , xbox360iso.com

4. jackassPL

jackassPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a kiedy ten nowy dash ma wyjść?

PS. i jeszcze mi się przypomniało jedno, czy nadal po dostaniu bana blokuje się dysk twardy?

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nowy dash wyjść ma z premierą Kinecta , więc prawdopodobnie w listopadzie. Nikt jeszcze nie wie czy będą blokowali dysk , ale raczej nie bo po co dali możliwość odbanowania dysku w poprzedniej aktualizacji?

Wczytywanie...

Poleć forum