Pytania dotyczące XBL

Radkovv

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Już poznałem prawie całą konsolę, do kompletu brakuje mi jeszcze informacji na tema xbl ;) Za przydatne odpowiedzi dam symbolicznie przydatne.

- Rejestrując konto na Xbox live: Podaje swój email, imię i hasło. Potem ustawiam te całe pytania. Akceptuję warunki, wszystko ładnie. Czyli mam bezpłatne konto próbne gold na 1 miesiąc. Teraz tak:
*Co się stanie po upływie tego miesiąca?
*Czy będę zobowiązany po tym miesiącu kupować co jakiś czas ten cały abonament?
*Czy mogę kiedy chcę, w dowolny momencie, nawet za np. rok kupić sobie na 2 dni GOLD i nic mi się nie stanie?
*Czy mając konto xbl, a nie mając aktywnego abonamentu będę mógł korzystać z przeglądarki, czy muszę mieć aktywny pakiet?
*Czy po upływie miesiąca będę mógł już w ogóle nie doładowywać i nic mi się nie stanie?

Dziękuję i pozdrawiam!
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na szybko :D :

Po miesiącu musisz zrezygnować z subskrycji, bo się przedłuży
Po miesiącu jak zrezygnujesz to bedziesz miał konto silver - po sieci nie pograsz, IE nie włączysz
Nie będziesz zobowiązany - kupujesz kiedy chcesz
Możesz za rok kupić golda na 2 dni
Przeglądarka IE tylko na koncie GOLD
Nie musisz "doładowywać" - nic Ci sie nie stanie
 

Radkovv

Użytkownik
Użytkownik
A w jaki sposób z tej subskrypcji zrezygnować? Czy będę mógł od razu z nie zrezygnować w czasie bezpłatnego konta i nic się nie stanie?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Choćby logując się na PC na stronie M$ odznaczasz automatyczne przedłużanie subskrycji.
 

Radkovv

Użytkownik
Użytkownik
Czyli po upływie tego czasu jeśli odznaczęto będę miał spokój i będę mógł doładować kiedy chcę tak?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dokładnie Tak.
 

Do góry Bottom