1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczące XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radkovv, Luty 21, 2014.

1. Radkovv

Radkovv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Już poznałem prawie całą konsolę, do kompletu brakuje mi jeszcze informacji na tema xbl ;) Za przydatne odpowiedzi dam symbolicznie przydatne.

- Rejestrując konto na Xbox live: Podaje swój email, imię i hasło. Potem ustawiam te całe pytania. Akceptuję warunki, wszystko ładnie. Czyli mam bezpłatne konto próbne gold na 1 miesiąc. Teraz tak:
    *Co się stanie po upływie tego miesiąca?
    *Czy będę zobowiązany po tym miesiącu kupować co jakiś czas ten cały abonament?
    *Czy mogę kiedy chcę, w dowolny momencie, nawet za np. rok kupić sobie na 2 dni GOLD i nic mi się nie stanie?
    *Czy mając konto xbl, a nie mając aktywnego abonamentu będę mógł korzystać z przeglądarki, czy muszę mieć aktywny pakiet?
    *Czy po upływie miesiąca będę mógł już w ogóle nie doładowywać i nic mi się nie stanie?

Dziękuję i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na szybko :D :

Po miesiącu musisz zrezygnować z subskrycji, bo się przedłuży
    Po miesiącu jak zrezygnujesz to bedziesz miał konto silver - po sieci nie pograsz, IE nie włączysz
    Nie będziesz zobowiązany - kupujesz kiedy chcesz
    Możesz za rok kupić golda na 2 dni
    Przeglądarka IE tylko na koncie GOLD
    Nie musisz "doładowywać" - nic Ci sie nie stanie

1 osoba to lubi.
  4. Radkovv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w jaki sposób z tej subskrypcji zrezygnować? Czy będę mógł od razu z nie zrezygnować w czasie bezpłatnego konta i nic się nie stanie?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Choćby logując się na PC na stronie M$ odznaczasz automatyczne przedłużanie subskrycji.

6. Radkovv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli po upływie tego czasu jeśli odznaczęto będę miał spokój i będę mógł doładować kiedy chcę tak?

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Dokładnie Tak.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum