1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczące XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Julian1916, Grudzień 11, 2014.

1. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Dziś zakupiłem konsolę XO, z dwoma Assassinami- Black Flag i Unity. Miałem w sumie kupić XO na premierę Arkham Knight ale po co czekać... Wraz z poznawaniem konsoli pojawiają się dwa pytania:
    1. Na dzień dzisiejszy w swoim mieszkaniu nie mam internetu (wiem że nie wykorzystam pełni konsoli, ale na razie interesuje mnie tylko single player). W tym momencie ściągam gry u kogoś, i będę musiał zostawić pudło na noc- mój laptop szybciej ściąga i instaluje.. Wpisałem obydwa kody, najpierw pobieram mniejsze Black Flag, Unity jest "dodane do kolejki". Czy w momencie gdy BF się ściągnie, automatycznie zacznie się instalacja Unity?
    2. Mimo że wpisałem swoje imię i nick pojawia się randomowa nazwa RoastShrimp23xx. Czy jest to normalne? Gdyż już mam paranoje że ktoś ściąga moje gry. :p

Przy okazji witam xboxową brać, i nie powiem, czekam na odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    ad. 2 Pierwsza nazwa użytkownika jest przydzielana przez M$. Można ją zmienić pierwszy raz bezpłatnie.

Wczytywanie...

Poleć forum