1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczace zakupionej uzywanej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czorci, Styczeń 21, 2013.

1. Czorci

Czorci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

1. Zakupilem ostatnio używanego 3 letniego jaspera z karta pamieci, moje pytanie wiąże sie z przeszłością tej konsoli a mianowicie jest ona
    przerobiona bardzo stara 2 letnia przeróbka, poprzedni wlasiciel nigdy niepodlaczal konsoli do internetu, ja jednak chciałbym grac
    na oryginalnych grach także online ale nie wiem czy pomimo tego ze posiadam oryginalne gry konsola niezostanie zbanowana przez jej przeszłość?

2. Drugie pytanie wiąże sie z tym iz jako ze ten od kogo kupiłem xboxa nigdy niepodlaczal go do neta, posiadam także darmowego miesięcznego
    xbox live który jest dodawany do pudelka z konsola. Czy jest on jeszcze w ogole ważny po 3 latach??

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1)ja nie łączył a chcesz grać na orginalach recznie wgrać ofw i na xbox live nie powino być problemu.
    2)jak zrobisz konto i xbox będzie podłączony do netu lub jakieś konto co tam jset a nie jest kontem online to ci sie pokaże monit czy chcesz wytestować xbox live gold na 30dni jak się nie pokaże znaczy ,że konsola miała wykorzystane. Do tego darmowego trzeba uzupełnić dane i wpisać numer karty kredytowej, a po 30dniach wyłączyć usługu bo będzie brało 30zl za miech.

Wczytywanie...

Poleć forum