1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania dotyczącego nowego dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shogopl, Listopad 7, 2010.

1. Shogopl

Shogopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Jako iż jestem trochę zielony w tych sprawach postanowiłem tu napisać :)
    Mam sflashowaną konsolę Ixtream 1.61 (Benq) ostatnio postanowiłem ściągnąć nowy dashboard przez xbl i mam teraz wersje (2.0.12611.0) nie grałem w najnowsze gry Fable 3 i Simsy najnowsza gra w jaką grałem to Fifa 11 :D

Co mam teraz zrobić bo nie wiem tzn.mam czekać na LT + zaktualizowac flasha i grać normalnie w te nowsze gry typu fable 3 itp
    Czy już za późno i będę miał bana przy następnej okazji ?

Jak te rzeczy się mają ?
    Jeśli ktoś może to niech mi to w prosty sposób wytłumaczy ;)

Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W twoim przypadku graj spokojnie niczym się nie przejmuj. 1.61 dobry flash jak na xbl :) Heh.

4. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    bana masz pewnego i to nie przez nowy dashboard tylko przez iextreme 1.61 na tym już jest gwarantowany ban.

Wczytywanie...

Poleć forum