1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania - Fight Night 4/Fifa09 etc.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez V.V, Marzec 14, 2010.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam. Nurtują mnie następujące pytania :

*Fight Night 4 :
    -Czy jeżeli przegrałem walkę bądź jeszcze zdarzy mi się przegrać to grać dalej czy wyłączać i włączać grę, a następnie próbować ponownie ? Chodzi mi o arczivy konkretnie, że jakieś mnie ominą czy coś :)

- Symulowanie walk, treningów - ma to wpływ na karierę? Jakieś arczivy nie wpadną?

*Fifa 09
    Arcziv - Wygraj drużyną z jedną gwiazdą turniej 16 drużynowy / wygraj turniej składający się z 64 zespołów.

Chodzi o single player tak? I czy można symulować mecze?

Jeszcze miałem kilka pytań, ale pozapominałem ;D W razie czego dopiszę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Co do Fify: Tak, można symulować mecze. Najłatwiej zrobisz go wyłączając autosave i zapisując stan gry po każdej wygranej. Jeśli przegrasz to wczytujesz save i dalej symulujesz i tak w kółko aż wygrasz.

4. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W FNR4 wyłącz autosave i próbuj walczyć aż do skutku. Symulowanie walk według mnie mija się z celem gdyż nasz bokser jest z reguły słabszy od swoich przeciwników także jest duże prawdopodobieństwo, że przegramy. Jak ktoś dobrze sobie radzi w treningu to też niech nie symuluje gdyż symulacja powiększa nasze statystyki tylko o połowę. Achivki żadne cię nie ominą.

5. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    No właśnie chcę walczyć bez żadnych restarów itp. Przegram to przegram i grymas na twarzy wygram to wielka radość . Więc jeżeli żadne mnie nie ominą arczivy to do roboty :)

Kolejny Zestaw pytań :

FNR 4

Za co odpowiada opcja Ring Walk w Create Player?
    Reach
    Jaką budowę ciała najlepiej wybrać do wagi pół ciężkiej ? - Body type? Gdyż raz wybrałem (tak mi się wydaje ) Za grubego/dużego - Muscular Athletic, a teraz za chudego ; D Czy muscular thick będzie dobre?
    Boxer Al za co odpowiada?

Może pytania na poziomie amatora, ale takowym jestem . ;)
    Rozpoczynam od nowa karierę, gdyż zrobiłem swoją twarz i chcę zrobić teraz dobrze resztę, żeby nie bawić się znów od nowa w karierę; )

6. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wg mnie przechodzenie kariery w ten sposob (wczytywanie po nie udanej wlace) mija sie z celem. Nie gralem osobiscie w FNR ale gram np we Forze 3 i jak przejade wyscig na 4 miejscu to tak zostaje, nie wczytuje ponownie, nie uzywam tego cofania czasu. W ten sposob gra ma troche wiecej realizmu. Nie mozna caly czas wygrywac.
    Pozdr

7. V.V

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg

ref~~

8. V.V