Pytania: GTA TBOGT

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
Czyli nic nie placisz za drinki, on house- czyli na rachunek gospodarza.
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za pomoc :) pozdrawiam
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie nowe pytanko mam:Czytałem w necie że podczas tańczenia solo z dziewczyną ktoś może wyzwać Luisa na pojedynek taneczny.Spotkał się ktoś z czymś takim? jeśli tak to w jakich okolicznościach się to dzieje i w jakim klubie? pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie odnoście tańca
Jak go wykonać?
Czytałem w poradnikach że głównie na początku mam ruszać lewą albo prawą gałką więc zaczynam taniec,ruszam prawą w lewą strone,potem w prawą a potem w góre i w dół i to w miare szybko ale to nic nie daje..pojawia sie napis HOLD i tyle.Widziałem na youtubie i widać tam wyraznie że chłopak po 10 sekundach już tańczy prosto z dziewczyną.
Jest mi to potrzebne bo robie misje w Bahamie Mamie

A i co do Achieva z golfem to jak go wykonać?
bo zaznaczałem równo koniec tego patyka od flagi i szczelam mając na pograniczu równości ten czarny pasek ale nigdy nie trafia....


P.S
Wiecie może jakie piosenki lecą w klubie ? Znalazłem spis utworów ale są tylko z radia...
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Na początku musisz ruszać gałką lewą lub prawą do rytmu muzyki, gdy pojawi się napis hold musisz trzymać gałkę w jednym kierunku(np. w lewo) następnie gdy zacznie się odliczanie czasu to naciskasz na przemian raz lewy raz prawy spust. Odnośnie golfa to ja celowałem trochę za flagę żeby w nią uderzyła piłeczka. Piosenki w klubie lecą na Electro-Choc.
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie nowe pytanko mam:Czytałem w necie że podczas tańczenia solo z dziewczyną ktoś może wyzwać Luisa na pojedynek taneczny.Spotkał się ktoś z czymś takim? jeśli tak to w jakich okolicznościach się to dzieje i w jakim klubie? pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
to sie dzieje tylko w klubie dla części rowerowych Hercules. jak tanczysz z laska to podchodzi do ciebie taki gosc i walczysz z nim kto lepiej zatanczy.
 

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
hej, mam pytanie: Da się wejść do klubu Bahama Mama poza misją np. po przejściu fabuły i bez żadnego wczytywania misji oraz bez użycia kodów?
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
Nie da się, możesz tylko wczytać tą misje z Bahama Mamas - "Boulevard Baby".
Możesz też użyć glitch'a, mi się go nie udało użyć
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S1rQPuBtJOY[/youtube]
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
kolejne pytanko: Czy jest możliwość abym po przejściu fabuły oraz tych misji w ochronie klubu robić misje dalej? tzn czy jak przejdę 8 misji w klubie to mogę je potem dalej całyczas robić czy nie? bo jak próbowałem robić dalej to wowszem dało się ale tylko wyrzucać kolesi z klubu i tak w kółko do 5.00 (czyli do zamknięcia klubu) nawet za too nie zapłacili.Czy da się jakoś to kontynuować żeby np misje były z tymi paparazzi itd.? bardzo mi się to spodobało.pozdrawiam.AHA DODAM JESZCZE ŻE PRZEGLĄDAJĄC STRONY O TBOGT NATKNĄŁEM SIĘ NA COŚ TAKIEGO (ODNOŚNIE PRACY W KLUBIE)


Club Managment

Club management with Maisonette 9 consists of two key activities*:

1.) Working as security to kick out ugly people, old people (anyone over 25), miscreants and any woman that refuses to give you her number.

2.) Working as the go-to guy for clientelle, who are usually ugly people, old people (over 25), miscreants and women that refuse to sleep with you. Hence so many missions involving bullets whizzing in your direction.

OCO CHODZI Z TĄ 2 BO Z 1 TO OCHRONA A Z DRUGĄ PRPOPOZYCJĄ? POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
 

GieKSiarz

Użytkownik
Użytkownik
Panowie mam problem z misją wysadzania najpierw wysadzam żurawia potem pociąg i dojeżdzając na lotnisko nie wiem gdzie na samolot kłaść bomby kłądę na kółka silnik 30 bomb i itak nie wybucha prosze o pomoc z góry dzięki.
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Może kładziesz nie pod ten samolot co trzeba? . Jak ja dojechałem na lotnisko to ten samolot już startował i zdążyłem w ostatniej chwili rzucić na niego jedną bombę i udało się.
 

Pain

Użytkownik
Użytkownik
Jak mogę ponownie rozegrać misje , gdy np. miałem mniej niż 100% a chciałbym poprawić swój wynik ?
 

graba

Użytkownik
Użytkownik
wchodzisz w telefon i tam wybierasz sobie misje ktora cie interesuje
 

Pain

Użytkownik
Użytkownik
nie mam nic takiego w telefonie

EDIT/: przeszedłem ostatnią misje i się pojawiło
 

Oozaru

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem w EPISODES FROM LIBERTY CITY grałem w TBOGT i mam już ponad 70% ale nie mogę wejść do żadnego sklepu z ubraniami, nie mam ich także na mapie. O co tu chodzi? czy jest w ogóle taka opcja w tym dodatku. Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy to może być wina tego że bawiłem się kodami?
 

graba

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi sie, ze w dodatkach niema sklepow z ciuchami.
 

Dzwonsson

Świeżak
Świeżak
Odgrzewam temat, ale mam niestety niewielki problem z jednym z zadań dodatkowych. Od jakiegoś czasu mam odblokowane zadanie "club management", ale nie mam pojęcia jak rozpocząć pracę w roli ochroniarza. Kiedy dzwonię do goryla z M9 odpowiada sekretarka, z kolei przy klubie nie ma żadnych różowych "ptaszków" oznaczających misję... W międzyczasie dzwonił do mnie Dessie (ww. goryl z M9) i pytał kiedy mam zamiar przejąć zmianę w klubie i Lou odpowiedział, że jest zajęty i takie tam pierdoły. I teraz nie wiem czy A: jest jakaś możliwość decydowania o tym kiedy chcemy popracować, czy B: mam czekać na kolejny telefon/wiadomość od Tonyego/Dessiego...
 

Do góry Bottom