1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania i odpowiedzi uzytkowników CZĘŚĆ 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez przeo_91, Czerwiec 18, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. przeo_91

przeo_91 Guest

P:Czym jest Xbox 360 ?
    O:Xbox 360 jest to konsola do gier wyprodukowana przez Microsoft ( w skrocie m$)

P:Czym różni się np Xbox 360 Premium od Xbox 360 Arcade czy Core ?
    O:Miedzy modelami najistotniejsza różnica to pamięci zaoferowana razem z konsola - Core jej nie posiada , Arcade ma kartę pamięci
    Premium dysk 20gb a Elite dysk o pojemności 120gb . Istnieją także małe różnice konstrukcyjne np:
    -port HDMI ( stare wersje konsol a konkretnie stary premium[do sierpnia 2007 roku ] i core nie posiadają tego wejścia )
    - poprawione chłodzenie ( tak jak u góry , core premium stary brak nowego chłodzenia , nowe konsole czyli Arcade , Premium i Elite już je mają )
    - Kolory ( różnice występują także w kolorystyce obudowy naszej konsoli - Elite posiada czarny kolor , a Premium od Arcade różni tylko kolor tacki . Premium posiada srebrna chromowana a Arcade biała , matowa )

P:Czym jest RRoD , Rod itd ?
    O:Rod jest to usterka konsoli objawiająca się trzema , czerwonymi ćwiartkami kola świecącymi się zamiast normalnych zielonych
    Rod jest to określenie ogólne usterki hardware'owej (sprzętu) , jednak najczęściej rozumie się przez to odlutowanie się GPU od płyty głównej konsoli . Rod nie jest w cale straszna usterka - czasami sygnalizuje tylko wypięcie się kabla lub przegrzanie

P:Czym jest Xbox live ?
    O:Xbox live to usługa polegająca na graniu online

P: Czy Xbox Live jest Darmowy ?
    O: Nie

P:Jak zapłacić za Xbox live ?
    O:Trzeba kupić kartę zdrapkę (np z allegro) i wpisać kod ze zdrapki

P: Czym się różni konto GOLD od SILVER
    O: Oba konta są kontami na XboxLive , tylko ze Silver jest darmowy i ma ograniczone możliwości ( nie da się grac Online )

P: Czy ban blokuje mi konsole czy tylko dostęp do usługi Xbox Live ?
    O:Ban jest to blokada na Xbox Live a także ZERWANIE UMOWY GWARANCYJNEJ !!!

P:Za co mogę dostać bana ?
    O:Za zmiana firmware , jednak czasami Microsoft daje bany także z nie zmodyfikowanym Firmware .

P:O co chodzi z tym Firmwarem ?
    O:Firmware jest to program sterujący pracą napędów . Najczęściej przez słowo Firmware rozumiemy piracki program pozwalający odpalać kopie zapasowe gier

P: Jakie są rodzaje Firmware ?
    O: Są dwa rodzaje firmware : iXtreme i Xtreme

P:A czym oba się różnią ?
    O:iXtreme pozwala na bezpieczne korzystanie z usługi Xbox Live ale wymaga specjalnych pliczków zwanych Stealth Patchami , dzięki którym kopia nie jest możliwa do odróżnienia od oryginału

P:Czym jest Stealth Patch ?
    O:Są to pliki (najczęściej trzy ) dogrywane do kopii gry , dzięki którym kopia nie jest do odróżnienia od oryginału w grze online

P:Czy dysk jest konieczny do gry ?
    O:Nie , aczkolwiek coraz to nowsze gry zaczynają z niego korzystać co wpływa korzystnie na rozgrywkę

P:Kupiłem Xbox'a 360 Arcade i nie miałem dysku . Czy mogę go teraz dokupić ?
    O: Tak

P:Czy warto kupić dysk o pojemności 120gb ?
    O:Na razie takie dyski nie są wykorzystywane . Jeżeli nie ściągasz dem na konsole to taki dysk nie jest potrzebny.

P:Czy mogę podłączyć pad od Xbox'a do PC ?
    O:Tak , jednakże jest potrzebny do tego nadajnik dokupywany specjalnie do PC , chyba ze posiadasz pada z kabelkiem , który można bezproblemowo podłączyć .

P:Jaki pad ma zasięg?
    O:Od 10m-15m

P:Na padzie migają mi diody . Co to oznacza ?
    O:Najprawdopodobniej baterie są wyczerpane . Kup nowe baterie i po sprawie

P:Czy gry z Xboxa1 będą chodziły na Xbox'ie 360 ?
    O:Tak , aczkolwiek nie wszystkie i potrzebny do tego jest dysk twardy . Lista gier znajduje się na stronie http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardcompatibilitygameslist.htm

P: Posiadam grę i nie chce się ona uruchomić . Co może być przyczyna ?
    O: Wiele jest przyczyn nie uruchamiania się gier na konsoli . A oto nie które z nich
    - nieodpowiedni region gry
    -gra z xbox1 trzeba sprawdzić czy znajduje się na liście . Jeżeli są na liście trzeba pobrać aktualizacje
    - zbyt porysowana płyta

P:O co chodzi z regionem gry ?
    O:Świat jest podzielony na regiony w których inne są systemy wyświetlania . W Europie tym systemem jest PAL , a w Ameryce nazywa sie NTSC

P:Jak długo trwa gwarancja na konsole ?
    O:Gwarancja na konsole trwa 2 lata , a na usterkę RROD trwa ona 3 lata od daty zakupu konsoli

P:Od kiedy trwa gwarancja ?
    O:Od daty sprzedaży konsoli

P:Co jest potrzebne aby konsole przyjęli na gwarancje?
    O:potrzebny jest paragon ze sklepu z data kupna konsoli

P:Czy mogę wysłać przerobiona konsola do serwisu gwarancyjnego
    O:Oczywiście , nikt nie broni . Tylko ze jak Mcrosoft odkryje ze złamałeś umowę to nie naprawi ci konsoli i każe zapłacić za koszt podróży konsoli . Nie którym się udają ze wysyłają przerobiona konsole i otrzymywali naprawiona ale są to pojedyncze przypadki

P:To co zrobić aby konsole wysłać do serwisu ?
    O:Trzeba wgrać oryginalny firmware do napędu konsoli nie uszkadzając plomb gwarancyjnych

P:Jak przerobić konsole ?
    O:Są dwa sposoby przerobienia konsoli : dolutowanie chipa do konsoli lub zmiana firmware napędu

P:Jakie są ceny Xboxa 360 (nowego)
    P:Nowy Xbox 360 :
    A) Arcade - kosztuje 777zl
    B) Premium - kosztuje 1049zl
    C) Elite - kosztuje 1399zl

P:Jakie płyty czyta Xbox 360 ?
    O: Płyty z grami to DVD+R DL

P:Jaka nagrywarka jest najlepsza do nagrywania kopii gier?
    O:LG i Pionieer 112d

P:Jak zgrać pliki mp3 na dysk twardy ?
    O:poprzez połączenie dysku konsoli do PC i zgranie . Nie da się zgrać plików na dysk bezpośrednio z płyty CD/DVD .

P:Słyszałem ze Xbox odtwarza filmy w formacie Divx . Jednakże gdy ja wkładam płytę z filmem to nie mogę jej uruchomić . Dlaczego ?
    O:ponieważ trzeba dograć dashboard i kodeki z Xbox Live

P:Co to jest dashboard ?
    O:Dashboard jest to system operacyjny konsoli

P:Czy czarny pad będzie chodził na białej konsoli ?
    O:Tak

P:Czy to normalne ze Xbox tak głośno pracuje?

P:Jak zabezpieczyć konsole przed RODem ?
    O:Należy konsole trzymać w wentylowanym miejscu , nie zatykać otworów wentylacyjnych i nie przegrzewać jej . Można jej także dokupić odpowiednie Coolery jednak nie którzy mówią ze zamiast pomagać one szkodzą .

P:Gdzie jest zapisany nr seryjny konsoli ?
    O:Z tylu konsoli na obudowie , pod przednim panelem (faceplate) i w ustawieniach konsoli możemy odczytać nr seryjny konsoli

P:Jak się dowiedzieć czy mam konsole z nowym chłodzeniem ?
    O:Konsola z nowym chłodzeniem posiada wejście HDMI , a także zasilacz 175w . Na pudelku można bez otwierania przeczytać czy konsola posiada nowe chłodzenie - jeżeli pisze ze konsola posiada HDMI to to równa się z nowym chłodzeniem

P:Jak zdjąć plomby nie uszkadzając ich ?
    O:Trzeba je lekko podgrzać suszarka , a następnie lekko podwadzić nożem i odkleić ,następnie przykleić na jakiś śliski papier np papierek od gum .

P:Jak podłączyc konsole do monitora od PC
    O:potrzebujesz kabla VGA i po krzyku !

P:Czy istnieje pilot do konsoli Xbox 360 ?

P:Czy pad od konsoli Xbox1 pasuję do konsoli Xbox 360 ?
    O:Nie

P:Czy pad od konsoli Xbox 360 pasuje do Xbox1 ?

P:czy mogę podłączyc pada od PC do Xboxa ?

P:Czy to prawda ze miesiąc Xbox Live jest darmowy ?

P:Czy ROD da się naprawić ?

P:Czy mogę podłaczyć Xboxa pod stary telewizor CRT ?
    O:Tak , o ile posiada złącze SCART

P: Widziałem Xboxa Pro . Czy to jakaś nowa wersja ?
    O: Nie . Pro to po prostu premium

P:Co zrobić aby konsola czytała kopie zapasowe gier ?
    O:Należy ją przerobić

P:Czy do gier demo potrzebna jest przerobiona konsola ?

P:Czy za nagrane gry demo dostane bana?

P:Czy konsola może być w pozycji pionowej i nic jej się nie stanie?
    O:Może stać i nic jej się nie stanie

P:Co dają punkty które zdobywam grając w gry ?
    O:pokazują twoje wyniki w grach

P:Widziałem gry do sciągnięcia na Xbox live , jednak nie moglem pobrać , pisało coś o za malej ilości punktów . O co chodzi ?
    O:Gry Arcade są wymieniane za Microsoftpoints (msp)

P:Ale jak zdobyć te Microsoft points ?
    O:Tak jak w przypadku wykupywania konta gold , tutaj tez trzeba kupić kartę zdrapkę . Takie karty można kupić na Allegro.pl

P:Jak nagrać pełną wersje gry na płytę DVD żeby można było normalnie grac?
    O:Na stronie http://x360iso.org/index.php?topic=7.0 jest poradnik

P:iXtreme wymaga specjalnych patchów od gry . A jak sprawdzić czy gra je posiada ?
    O:poradnik znajduje się na stronie http://x360iso.org/index.php?topic=12.0

P:Nagrałem grę jednak wyskakuje komunikat o brudnej płycie , chociaż płyta nawet palca nie ma odbitego . Czym to jest spowodowane ?
    O:Gry tłoczone są najwyższej jakości , nagrywane już nie , a laser w xbox'ie jest bardzo czuły. Aby taki komunikat nie występował należy używać dobrej jakości płyt i dobrej nagrywarki . Gry należy nagrywać z małą prędkością 2.4x .

P:To jakie płyty polecacie?
    O:Verbatim

P:A jaka nagrywarka jest najlepsza?
    O:LG i Pionieer 112d

P:A prędkość ?
    O:2,4x

iXtreme

P: Czym jest iXtreme?
    O: iXtreme jest rodzajem firmware do napędu x360.

P: Czy na iXtreme, będę mógł odczytywać kopie zapasowe gier?
    O: Tak, ale jedynie wtedy, gry będziesz miał również Stealth Patch'a

P: Co to jest Stealth Patch?
    O: Jest to patch konieczny, do uruchomienia backupa na iXtreme

P: Gdzie znajdę Stealth Patch'e?
    O: Przeważnie w dziale download z odpowiednią grę lub w temacie o iXtreme

P: Czy jeżeli nie mam iXtreme, a jednak użyję Stealth Patch'a, to czy odpali mi na innym firmware?
    O: Tak

P: Czy na iXtreme mogę grać na Xbox Live?
    O: Owszem

P: Mogę grać na Xbox Live używając kopii bezpieczeństwa nie obawiając się
    banowania?
    O: Niektórzy mówią, że tak. Jednakże lepiej tego nie robić, bo nie da się od banować konsoli

P:Czy mogę grać w gry z PC na konsoli ?

P:Czy mogę grać w gry z innej konsoli na Xbox'ie?

P:Kupiłem nowego pada , ale nie działa . Czemu ?
    O:Nowe pady trzeba zsynchronizować razem z konsola .

P:Jak to zrobić?
    O:Trzeba nacisnąć mały , biały przycisk na górnej części pada i naciskając biały przycisk w konsoli

P:Na zasilaczu świeci mi się kontrolka na różne kolory . Czy to normalne ?
    O:Tak , pod warunkiem ze świeci się na dwa kolory - pomarańczowy(czuwanie) zielony(uruchomiony) . Jeżeli świeci się na czerwono(awaria) to trzeba natychmiast wyciągnąć wtyczkę z gniazdka

P:Czy Xbox może odtwarzać filmy DVD ?

P:Czy Xbox może odtwarzać pliki MP3?

P:Czy na konsoli Xbox można otworzyć zdjęcia ?

P:Jaki jest nr telefonu na Biuro obslógi klienta Xbox ?
    o:Dzwonisz na numer 008004411796
    Z telefonu w sieci TP lub Orange

P:Skąd mogę pobrać aktualizacje do Xboxa?
    O: Ze strony internetowej www.xbox.com lub podłączając się do Xbox Live

P:Jak już ściągnę aktualizacje z xbox.com to co później z nią zrobić?
    O:Wystarczy nagrać na płytę cd i włożyć ją do konsoli . Później aktualizacja przebiegnie automatycznie .

P:pobrałem najnowsza aktualizacja . Próbuję ją zainstalować , ale wyskakuje błąd . Co zrobić?
    O:Najwyraźniej ta aktualizacja została już pobrana i zainstalowana

P:Czy jak sflashuje konsole , to bedzie mi odtwarzala oryginaly ?
    O:tak

P:Na jakich plytach(oryginałach czyu kopiach ) jest wieksze zdobycie bana ?
    O:Na kopiach

P:Na jakich plytach(oryginałach czy kopiach) jest wiekszy komfort podczas gry ?
    O:Na oryginałach

P:Jak wyglada pojemnosc dysku?
    O:Dysk 20GB ma 13GB do dyspozycji użytkownika a 7GB jest zarezerwowane przez system do tworzenia pliku wymiany dla gier.
    Dysk 120GB ma taki sam plik wymiany a reszta jest dostępna dla użytkownika.

P:Dlaczego nie można pobrać niektórych danych z Marketplace'u
    O:Od pewnego czasu Microsoft wprowadził blokadę regionalnš. System sprawdza IP użytkownika i niektóre pliki przez Polaków nie mogš zostać pobrane(Przypominam ze XboxLive nie jest w polsce oficjalnie dostepny)

P:Czy klawiatura USB działa z konsolą?
    O:Tak ale tekst można na niej pisać tylko w dashboardzie.

P:Jakie akumulatorki polecacie do bezprzewodowego pada ?
    O:polecamy akumulatorki takie jak:
    - Energizer 2500/2700
    - Sanyo 2500/2700;
    - GP 2500/2700

Szczególne podziękowania należą się użytkownikowi PIRI za nadesłanie drugiej części Faq :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: General Faq by PIRI (Część 2).

W razie jakichkolwiek pomylek m literowek lub bledow rzeczowych prosze o napisanie posta z poprawka a wszystko bedzie poprawione .

Podziekowania dla pana Bl1zZ za pomoc o Ixtreme .

4. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

"P:Czym różni się np Xbox 360 Premium od Xbox 360 Arcade czy Core ?"

jak juz szczegolnie piszesz to bez wersji plyt bo mialo byc czym sie rozni a nie jaka ma plyte

powinno wygladac tak

- Arcade - pad bezprzewodowy, memorka - composite
    - core - brak produkcji - pad przewodowy - composite
    - premium - dysk 20gb - headset - pad bezprzewodowy - component
    - elite - dysk 120gb - headset - pad bezprzewodowy - czarna - component - hdmi

kazdy zestaw zawiera (oprocz tego co wyzej wymienione)

3xmiesiac golda (na kazde zalozone konto po miesiac)
    zasilacz
    karton
    instrukcje

"P: Czy ban blokuje mi konsole czy tylko dostep do uslugi Xbox Live ?
    O:Ban jest to blokada na XboxLive a takze ZERWANIE UMOWY GWARANCYJNEJ !!!"

a co ma ban do gwarancji? aby miec bana musi byc flash wiec logiczne ze gwarancji nie ma

ban jest na konsole, blokuje xboxlive

i tak powinno tu byc

"P:Za co moge dostac bana ?
    O:Za zmiana firmware , jednak czasami microsoft daje bany takze z nie zmodyfikowanym Firmware . "

z tego co wiem ban nie jest za samo firmware (chociaz podobno ze odpowiedz do hosta jest za szybka ale czy to powoduje bana? raczej nie) ban sam w sobie jest za brak patchy

"takze z nie zmodyfikowanym Firmware . "

tak ale z ta roznica ze na konto a nie na konsole (najczesciej za obraze innych graczy ban na 24h)

Najczesciej przez słowo Firmware rozumiemy piracki program pozwalajacy odpalac kopie zapasowe gier

wlasnie nie, firmware jest to wewnetrzny bios urzadzenia, czyli cos co zarzadza praca hardware

"O:Narazie takie dyski nie sa wykorzystywane . Jezeli nie sciagasz dem na konsole to taki dysk nie jest potrzebny"

i fimow hd

"P: Jakie sš rodzaje Firmware ?
    O: Sa dwa rodzaje firmware : Ixtreme i Xtreme"

ixtreme i extreme, maximus

"dzieki ktorym kopia nie jest mozliwa do odróznienia od oryginału "

jak by tak bylo to po co flashowac konsole?

"O:Nie , aczkolwiek coraz to nowsze gry zaczynaja z niego korzystac co wplywa korzystnie na rozgrywke "
    tylko w przypadku gta IV + benq, i ze 3 gry korzystaja z dysku do online i jest wymagany

"P:Co jest potzrebne aby konsole przyjeli na gwarancje
    O:potzrebny jest paragon ze sklepu z data kupna konsoli "

nic, ale wtedy gwaranacja jest od daty produkcji

"P:To co zrobic aby konsole wyslac do serwisu ?
    O:Trzeba wgrac oryginalny firmware do napedu konsoli nieuszkadzajc plomb gwarancyjnych"

trzeba zadzwonic a nie bawic sie plombami i byc -500zl

P:Jakie plyty czyta Xbox 360 ?
    O: Plyty z grami to DVD-R DL

dvd+r dl

P:Jaka nagrywarka jest najlepsza do nagrywania kopii gier
    O:Osobiscie polecam nagrywarke Pionieer 112d

215

P:Jak zgrac pliki mp3 na dysk twardy ?
    O:poprzez polaczenie dysku konsoli do PC i zgranie . Nie da sie zgrac plikow na dysk bezposrednio z plyty CD/DVD .

to musi byc plyta audio cd

"dokupic odpowienie Coolery jednak niektorzy mowia ze zamiast powiadac one szkodza ."

wszyscy tak mowia...

P:Czy moge podłaczyc Xboxa pod stary telewizor CRT ?
    O:Tak , o ile posiada złacze SCART

wystarcza chinche

Jednakże lepiej tego nie robić, bo nie da sie odbanować konsoli

a co to ma do rzeczy jak jest w keyvalut zapisywane?

5. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Mozna pisac i jedno i drugie , bo obydwa sa istotne .

Niektorzy inteligenci wysylaja przerobione konsolki do serwisu i nawet nie wiedza ze gwarancji nie maja

O xbox live malo wiem wiec moze sam napiszesz szczegolowe dane? Nie obraze sie za pomoc , tylko jak nie bedzie taka sama jak ostatnio pewna pani mi zaproponowala

Tam pisze najczesciej rozumiemy . Co z tego jak powiesz jedenastolatkowi ktory pierwszy ma cos zaawansowanego technicznie co to jest bios , bo tylko oni beda drazyli ten temat ?

Na europe w ogolnie sa dostepne filmy w HD do sciagania przez Live ?

Zapomnialem o maximusie . Trzeba dopisac

Zle to sprecyzowalem - uloz lepszy motyw z tym

Jakby kazda gra potrzebowala dysku , moza by napisac ze jest wymagany .

Wiec lepiej miec paragon :p

Napisz poradnik jak do trzyletniego dziecka ze trzeba zadzwonic , pod jaki nr , co trzeba powiedziec , jak , wyslac itd . To chyba logiczne , ale jak ktos sie bawi z ixtreme to niech sie bawi i z tym , bo potwierdzenia ze sprawdzaja date flashu nie dostalem .

Blad rzeczowy za ktory przepraszam

Testowales oby dwie ? wiesz ktora lepsza ? Ja nie wiec pisze to co na forum wszyscy powiedzieli

Przeciez nie tylko z plyty Audio CD da sie zgrac , po drugie pisze o mp3 jako formacie a nie ogolnie o muzyce .

Pisze o jednym , mysle o drugim . Zdarza sie

W starszych tv popularniejsze jest scart , jednak cinche trzeba dopisac .

Widze ty chcesz wielki slownik pojec o X napisac . Wytlumacz wszystkim jeszcze Nand flash , keyvalut itd .
    Tylko powiedz mi po co to komu ?

6. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

Mozna pisac i jedno i drugie , bo obydwa sa istotne .

zgoda piri, ale mogl bys tez dodac moje albo troche zapodac wiecej informacji (jak ja to napisalem)

"O xbox live malo wiem wiec moze sam napiszesz szczegolowe dane? Nie obraze sie za pomoc , tylko jak nie bedzie taka sama jak ostatnio pewna pani mi zaproponowala"

ja znam dokladnie system banowania, napisz do mnie PW konkretnie co chcesz wiedziec a odpowiem

"Tam pisze najczesciej rozumiemy . Co z tego jak powiesz jedenastolatkowi ktory pierwszy ma cos zaawansowanego technicznie co to jest bios , bo tylko oni beda drazyli ten temat ?"

eee tam jedenastolatek nie chce nawet wiedziec co to bios dla niego wazne sa gry nic wiecej i nie powiesz mi ze jak miales tyle lat to tez tak nie uwazales .

"Na europe w ogolnie sa dostepne filmy w HD do sciagania przez Live ?"

tak, ale wiekszosc osob ma nie EU tylko USA ale coz...

"Zle to sprecyzowalem - uloz lepszy motyw z tym"

kopia od oryginału musi mieć dane 1:1 i najlepiej aby była zbliżona jak najbardziej, niestety płyty są tłoczone w specyficzny sposób i przez to nagrywarka nigdy nie nagra tak aby nie trzeba było flashować

"
    Testowales oby dwie ? wiesz ktora lepsza ? Ja nie wiec pisze to co na forum wszyscy powiedzieli"

112 to stara konstrukcja po corssie ma minimalnie mniejszy jitter, najlepszym wyborem jest 215 jest najnowszy i pod przyszlosciowe zlacze, jak ktos nie ma sata to bierze 115

"Widze ty chcesz wielki slownik pojec o X napisac . Wytlumacz wszystkim jeszcze Nand flash , keyvalut itd .
    Tylko powiedz mi po co to komu ?"

nie mowie abys tlumaczyl tylko wystarczy usunac zdanie aby kopie odpalac bedac nie podlaczonym do live koniec kropka. bo to zdanie nie ma nic do rzeczy i tylko maci w glowach bo komus sie to wymyslilo nie majac pojecia i tak chodzi teraz po ludziach

7. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

W starszych telewizorach popularniejszy jest composite-czyli trzy cinche. I moze tez napisz SCART/Euro, bo to drugie okreslenie jest u nas bardziej popularniejsze i niektorzy moga nie skumac. Ogolnie to popros mame o lekka korekte, bo lamerko jest to wszystko napisane. Nie to, ze sie czepiam zeby sie czepiac... nie, po prostu wszystko to takie bez ladu i skladu.

8. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Czemu są aż 3 FAQ ?! Powinno być jedno, albo chociaż podzielcie na np dotyczące konsoli, akcesoriów, live itd.

9. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

PIRI dalej nie skorygowal tych glupot... Synek, jak ci sie nie chce, to nie bierz sie za to w ogole.

10. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Sorry wielkie ale ja nie moge skorygowac tego bo ten temat i post z FAQiem jest Przeo . Wiec jedynie jemu moge napisac zeby skorygowal

11. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A no tak, zwracam honor. przeo, nie opieprzaj sie, tylko do roboty. :D

12. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Już sam nie wiem w którym wątku odpowiadać... Jeszcze jedno bym dorzucił pytanie (sam jestem ciekaw) . Czy do Xboxa 360 można podłaczyć klawiaturę i mysz do gier FPP.

13. EnZ00

EnZ00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytów

klawe pod usb tak ale mysz raczej nie

14. Korin

Korin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

FAQ jest po to, żeby wyjaśniać niektóre zagadnienia, a nie mieszać userowi jeszcze bardziej i wprowadzać go w błąd. Firmware jest to wewnętrzne oprogramowanie urządzenia i nie dotyczy to wyłącznie konsoli ale też np. odtwarzaczy mp3 czy aparatów cyfrowych i nie ma to żadnego związku z piraceniem.
    Tutaj raczej powinno widnieć zagadnienie typu 'pirackie firmware' bądź jakiś inny łagodniejszy synonim jeżeli to kogoś razi ;p

15. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Odp: Pytania i odpowiedzi uzytkowników CZĘŚĆ 2

Po pierwsze ten Faq juz jest dawno nieaktualny (pisany jeszcze jak nie było zadnych liteonów a RROD był popularny . Po drugie wyjasnione to jest dla normalnych zjadaczy chleba a nie dla super-hiper-mega-pseudo serwisantów , ktorzy sie beda kłocic chociaz coś by było z wikipedii . Po trzecie samemu ciezko wszystko ogarnac wiec jeszcze wielu podstawowych pytan nie ma

16. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Pytania i odpowiedzi uzytkowników CZĘŚĆ 2

Ogólnie zapraszam do działu Informacje dla początkujących jest tam pierwsza część tego faq rozszerzona o najważniejsze zagadnienia z części drugiej, pomyślałem że jeden duży faq będzie lepszy. Jeśli coś według was jest źle to piszcie tam a zostanie to poprawione, faq było pisane dawno i trochę się do tej pory zmieniło.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum