1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania i Odpowiedzi z GTA V - 2 lipca 2013

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Lipiec 2, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Rockstar Games po długiej przerwie dzielenia się z nami informacjami na temat GTA V, postanawia odpowiedzieć na wiele pytań fanów dotyczących najnowszej produkcji GTA V w kolejnej części "asked & answered", więc zaczynamy:​

1. “Czy kiedykolwiek zobaczymy gameplay z GTA V” – @ASTR4Lx

Tak. Wkrótce (lub nie, jeśli nie chcesz go oglądać przed premierą). Pierwszy oficjalny gameplay video będzie dostępny już niebawem.

2.“W jakim stopniu pojazdy, oraz broń będą mogły być modyfikowane” – @kieranmgklaceup

Nie zdradzając szczegółów, można powiedzieć że w dużym stopniu będzie można modyfikować broń, oraz pojazdy. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

3.“Mam nadzieję że R* wyda tę grę 17 września. Nadzieję, że nic nie zostanie opóźnione ponownie"-. Creed_20103

Nie masz się czym martwić. GTA V będzie dostępne 17 września na konsolę Xbox 360, oraz Playstation 3.

4."Więc można przełączać się pomiędzy bohaterami? Pomiędzy Trevorem, Franklinem i Michaelem - można grać każdym z nich? Każdy ma swoje misje?" - @GTAVISBEST
    "Jak zmiana bohaterów wygląda podczas misji?" - HIBMFL
    "Trzeba zmieniać się pomiędzy bohaterami bez przerwy?" - killer772

Michael, Franklin i Trevor mają swoje odrębne życie, z własną grupką przyjaciół i znajomych i nawet swoje sposoby na spędzanie wolnego czasu. Kiedy aktualnie nie wykonujesz misji możesz swobodnie się przełączać pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym aby zobaczyć czym się aktualnie zajmują. I dlatego że mają swoje własne harmonogramy, nigdy nie wiadomo co mogą robić - możesz zastać Michaela w środku awantury domowej, przerwać Franklinowi rozmowę z panienkami lub Trevora łamiącego prawo - albo cokolwiek innego co wykonują w wolnym czasie. Jak i gdzie przełączysz się pomiędzy nimi zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Ponadtwo każdy z chłopaków ma swoje misje i zadania poboczne. Nie będzie czasu w misji kiedy będziesz grać jedną postacią czy dwójką z nich i czasami wszystkimi. Zawsze będziesz w stanie przełączać się między nimi w połowie akcji. Poza misjami to zależy od ciebie. Możesz grać jednym charakterem na jego własną rękę lub spotykać się w dwójkę lub z pozostałą dwójką albo możesz przełączać się pomiędzy nimi wszystkimi.

5. "Hej Rockstar, jestem ciekawy tego czy GTA V trafi na PC."– received via Mouthoff
    Zapewne to pytanie było poruszane wcześniej, ale czy GTA V wyjdzie na konsole nowej generacji?" @ Tomtoon2010

Jedyne wersje które są oficjalnie zapowiedziane to te na Xbox 360 i PS3, których premiera będzie miała miejsce 17 września. Teraz nie mamy nic do powiedzenia na temat wersji next genowej oraz wersji PC. Aktualnie koncentrujemy się tylko na dostarczaniu jak największych wrażeń na konsolach tej generacji.

6. "Kiedy będe grać Trevorem mogę zobaczyć na pomniejszonym zbliżeniu gdzie jest Michael i potem pójść go zabić wciąć grając jako Trevor? #GTAV" - @GTALAD4EVA

W otwartym świecie bohaterowie mają żyć własnym bieżącym i nieprzewidywalnym życiem osobistym więc zrozumiałe, że nie zawsze łatwo będzie można śledzić jednego z nich w ogromnym Los Santos lub w innych miastach rozsianych w Blaine County w danej chwili, ale będziesz w stanie ich znaleźć. Gdy ich znajdziesz (lub po prostu zadzwonisz i zaaranżujesz spotkanie), na pewno będziesz mógł się z nimi spotykać, drażnić się z nimi będzie zależeć od ciebie i być może ich atakować ale nie będziesz w stanie ich zabić. Cała trójka ma znakomite moce odzyskiwania zdrowia. Gra oparta jest na grze splecionymi wszystkimi aspektami związanymi z trójką charakterów i splecionymi historiami zamiast uniwersalnymi, wymiennymi drogami więc stale zabijanie głównego charakteru w ten sposób nie będzie miało najmniejszego sensu. Jeśli gracz jest wystarczająco zdeterminowany, znajdzie sposób na mocne zranienie jednego z bohaterów i przełączenie się do niego spowoduje wylądowanie w szpitalu i kontynuowanie przygody w miejscu w którym ją przerwałeś.

7. "Witam, zauważyłem że Edycja Specjalna GTA V zawiera duży "plan" mapy. Zastanawiam się czy Edycja Standardowa GTA V będzie zawierać tradycyjną składaną papierową mapę która, o ile się nie mylę, zawsze była dołączana do GTA IV" - otrzymano drogą mailową mouthoff@
    "Czy plakat GTA V będzie dołączony kiedy zakupię grę?" - @ny718kid

Jak we wszystkich poprzednich produkcjach Grand Theft Auto, zrobiliśmy krok do lepszej nawigacji po mieście dołączając do gry mapę. We wszystkich wersjach GTA IV płycie z grą będzie towarzyszyć mapa ze wszystkimi szczegółami które gracz potrzebuje do nawigacji po świecie. Jedną dużą zmianą jednak w tej grze jest wielkość świata, stworzyliśmy dwustronną mapę o charakterze plakatu aby upewniść się że wszystkie informacje które będą gracze potrzebować do odkrywania i eksplorowania świata się na niej znajdują. Mapa planu miasta w innych edycjach nie zawiera tych dodatkowych informacji i tajemnic.

8. "Drogi Rockstar, ile płyt będzie zawierać gra na Xboxa360 i na PS3? Pytam ponieważ chce wiedzieć ile płyt muszę zainstalować na dysk twardy konsoli" - cj67890
    Cześć R*, tak jak powiedzieliście GTA V będzie największą grą jaką Rockstar kiedykolwiek stworzył, normalnie w rozmiarze powinno też tak być. Więc jak rozwiążecie problem z limitem płyt na Xboxa360? Mam na myśli że GTA V będzie mieć kilka płyt (na Xbox 360)?" - youtubos
    Czy jeśli zainstalujemy GTA V na Xboxa360 będziemy musieli umieszczać inne płyty w napędzie czy raczej nie?" - Persian-boy1995

Grand Theft Auto V jest największą i najbardziej abitną grą jaką kiedykolwiek stworzyliśmy i wykorzystuje każdą uncję mocy obliczeniowej dostępnej w obecnej generacji konsol. W celu zapewnienia możliwie najlepszych doświadczeń dla tak masowego świata i szczegółowości, gra będzie wymagała zainstalowania zarówno na Xboxie360 jak i na PlayStation3. Na Xboxa360 GTAV trafi na dwóch płytach, Płyta numer 1 będzie wykorzystany do jednorazowej obowiązkowej instalacji i płyty numer 2 wykorzystywanej do grania w grę. Po instalacji gracze będą mogli cieszy się zarówno z Grand Theft Auto V jak i z Grand Theft Auto Online bez konieczności przełączania płyt.
    Wstępna instalacja będzie wymagała na Xboxie360 twardego dysku lub zewnętrznego dysku flash USB 16GB z conajmniej 8GB wolnego miejsca. W przypadku korzystania z dysku flash USB musi być to przynajmniej USB 2.0 z minimum 15MB/s prędkością odczytu i sformatowane dla użytku pod konsolę. Nowy dysk dysk flash USB jest zalecany w celu zapewnienia optymalnej wydajności. Na PS3 gra wyląduje na jednej płycie i zainstaluje zawartość zaraz po wprowadzeniu płyty do napędu. Instalacja zajmie mniej więcej 8GB i gracze będą mogli przystąpić do gry zaraz po tym jak instalacja zostanie zakończona.

9. "Kiedy otrzymamy informacje na temat multiplayera?" - @camronbnl3

Spodziewajcie się wkrótce pierwszych szczegółów - nazwaliśmy to Gran Theft Auto Online i jesteśmy podekscytowani aby odsłonić wam rąbek tajemnicy gdzieś w okresie letnim.

10. "Czysta gra multiplayer w GTA IV jest naprawdę trudna do zastania w dzisiejszych czasach. Przez czystą mam na myśli czystą, dobrą zabawę. Za każdym razem jak dołączam do gry to jest albo zmodowana albo shackowana. Kiedy stworzę niestandardową rozgrywkę, dołączają jakieś pryki i rujnują całą zabawę. Nie mogę ich wywalić póki wszyscy nie zagłosują. Zróbcie coś z tym w GTA V, Rockstar." - otrzymano za pośrednictwem mouthoff@ - @camronbnl3

Odkąd GTA IV zostało wydane, kontynuowaliśmy w polepszaniu w coraz to lepsze i silniejsze metody do wychwytywania oszystw i ich zapobiegania dla każdej w naszych grach. Chociaż mamy jeszcze ujawnić jakie konkretne środki zapobiegawcze oszustwom zaplanowaliśmy dla GTA V, jesteśmy skupieni na tworzeniu poziomu rozgrywki jak i czerpania frajdy (i czystej gry jak mówisz) i doświadczenia jak to tylko możliwe dla każdego. Zawsze znajdą się ludzie którzy chcą oszukiwać ale będziemy robić co tylko w naszej mocy aby go zatrzymać. Spędziliśmy wiele czasu i wysiłku tworząc niesamowite doświadczenie Online i właściwe wsparcie jest częścią tego pakietu.

11. "Witam Rockstar, mam pytanie: jaka będzie różnica pomiędzy wersją gry na Xboxa60 a PS3?" - otrzymano za pośrednictwem mouthoff@

Gracze mogą spodziewać się tego samego doświadczenia rozgrywki na Xboxie360 jak i na PS3, ponieważ obie wersje gry były opracowywane równolegle. Podobnie jak we wszystkich naszych grach, zaufanie które jesteśmy zobowiązani tworzyć, GTA V wygląda i działa tak wspaniale jak to tylko możliwe bez względu na to czy grasz na PS3 czy Xboxie360, i jesteśmy podekscytowani aby gracze obu platform doświadczyli tego samego w GTA V we wrześniu tego roku. Spodziewamy się że wszystkie różnice wizualne są zupełnie nieistotne

12. "Wyczuwam opóźnienie w terminie" - SanViceCity
    "Mam nadzieję że R* wyda grę 17 września. Mam nadzieje że nie będzie ponownego opóźnienia." - creed_20103

Nie ma się czym martwić więc nie jesteśmy pewni co wyczuwasz! GTA V będzie dostępne na PS3 i Xboxa360 17 września.​

Via: rockstargames.com
    Tłumaczenie dzięki załodze gta-five.pl

3 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Myślałem ze GTA V będzie na więcej niż dwóch płytach. Miłe zaskoczenie :) Czekam na gameplay.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pewnie wyjdę na dziwaka, ale osobiście będę próbował z całych sił się powstrzymywać od obejrzenia gameplaya z gry. Wolę zrobić sam sobie niespodziankę na swoim telewizorze grając samemu :)

4 użytkowników lubi ten post.
  5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Me gusta! Wrzesień będzie zacny :)

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

6. DawidPB94

DawidPB94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Kupno dysku min. 20gb obowiązkowe ;/
    ale dla takiej gry to warto ;)

7. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    ahh, pozostaje tylko czekać do Września ! :) coś czuję że od 17 Września cały swój czas poświecę GTAV :D

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja od dawna staram się nie oglądać gameplay z żadnej gry którą wiem że kupię, tak jak napisałeś fajnie jest samemu zrobić sobie niespodziankę. Także jeśli jest do dziwaczenie to jest nas dwóch :D

1 osoba to lubi.
  9. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Jezu żeby tylko na RGH nie było problemów z tą instalacją.

2 użytkowników lubi ten post.
  10. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Teraz pen 32 GB lub jakiś dysk wymienny. Na PlayStation wystarczy 8 GB, gdy u nas trzeba 16+8 wolnego o_O

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja wrecz przeciwnie, wole obejrzec gameplay, poczatek z rozgrywki aby zobaczyc czy obietnice tworcow pokrywaja sie z rzeczywistoscia aby nie wywalic kasy w bloto

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja tak mam z BF4
    To jest super sprawa tak zaskoczonym włączyć grę jak nigdy sie jej nie widziało

13. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O chlopie z bf4 to ci zazdroszcze ze nie widziales gemplaya ;D

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

14. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Gameplay pewno będzie tak zaplanowany, żeby za dużo nie zdradzać, więc śmiało oglądać można ;)

15. fernando90

fernando90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    SNC
    Nie ma żadnej innej gry,na którą kiedykolwiek tak wyczekiwałem ponieważ wiem że R*Games nie da plamy i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :unconscious:

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja tam nie wiem co obiecali, o GTA V wiem tyle co widziałem na obrazkach na forum i punkt 5 z tego artykułu. Więcej nie czytałem o tej grze, a robię tak bo wiem że i tak kupię. A odkrywać grę od podstaw samemu zobaczyć kim jest bohater, coś nie zapomnianego jak kiedyś gdy nie było internetu i grało się w wacki kosmiczna rozgrywka :D

1 osoba to lubi.
  17. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Małe pytanie, jak mam dysk oryginalny 20GB (13,60GB) to spokojnie zainstaluje ??

18. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Altres, okejka za Wacki :) Coś mi się wydaje, że GTA V będzie zwieńczeniem obecnej generacji konsol. Majstersztyk na podsumowanie tych wszystkich lat. Jedynie marzy mi się tylko, żeby studia wewnętrzne sony i m$ wypuściły na koniec po jednym exclusivie, który wyciska z konsoli wszystko, co się da i nie ma sobie równych :)

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

19. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    wystarczy pendrive

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Styknie :)
    Zacieram łapki :D

21. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ah wrzesień mi minie pod znakiem GTA V ale myślę, że nie tylko wrzesień lecz wiele przyszłych tygodni również :D

Wczytywanie...

Poleć forum