1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania - Jakość oraz dźwięk.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hyterr, Październik 21, 2011.

1. hyterr

hyterr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Chciałbym zakupić xboxa i mam kilka pytań:

1) Jak będzie z jakością na monitorku bez HDMI? Duża strata w porónaniu do HDMI?
    2) Jak uzyskać dźwięk jeśli w monitorku nie ma głosników? Jeśli możecie to napszcie jak by to wyglądało przy podpięciu zestawu 5.1 oraz standardowe 2.0 :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. hyterr

hyterr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście zapomniałem dodać iż będzie to LCD.

5. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Monitor komputerowy zapewne, jaka rozdzielczość natywna?

Sam właśnie czekam na przesyłkę z kablem VGA :) Jak dostanę to się wypowiem, nie będę ściemniał co do jakości. Ale kabel powinien mieć standardowe podane wyżej kabelki audio. Powinieneś bez problemu podłączyć głośniki od np. kompa.

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapraszam do mojego tematu ;) Po vga jest tragiczny obraz na 16:10. Lepiej puścić po hdmi-dvi+kabel VGA z chinchami na dzwięk 2.0 (ewentualnie optyk 5.1).

Wczytywanie...

Poleć forum