1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytania kompletnie zielonego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gonadotropin, Marzec 5, 2012.

1. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siema, jestem kompletnie nowy jeśli chodzi o konsole mi mam pare pytań.
    mam okazje kupić xboxa 360 arcade za dosyć niską cene ale mam pare pytan :)

chce go od razu poddać przeróbce(+50zł) i teraz tak :

1) czy wszystkie gry które są przeznaczone na xboxa 360 będą mi działać (czy gry sa tworzone pod konkretny model, np. arcade?)
    2) czy da się bez problemu podłączyć myszkę/klawiaturę pod usb ?
    3) jeżeli nie da się podłączyć myszki/klawiatury lub jest to trudne, to w takim razie, jak na padzie da się grać w gry gdzie na komputerze celuje się myszką np. gta, hitman, itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1.Pewnie
    2.Nie
    3.Celujesz analogami

4. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok dzieki za szybkie odpowiedzi to jeszcze 2 nastepne pytanka:
    -czy potrzeba jakieś specjalnej nagrywarki (rozumiem ze gry się nagrywa na troche inne płyty niz zwykle dvd?)
    -jakie są to płyty i czy idzie dostać w byle jakim kiosku i jaka mniej wiecej ich cena (podoba do zwyczajnych dvd rw?)

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. Do gier xgd2 starczy zwykła nagrywarka nagrywajaca na płyty dwuwarstwowe, do gier xgd3 potrzebujesz ihas 124
    2. Dwuwarstwowe, najlepsze są verbatimy koszt ok 5 zł dostaniesz je z zwykłym komputerowym sklepie

6. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    -jak przerobisz na najnowsze LT+ 3.0 to nagrywasz nagrywarką IHAS żebyś mógł je instalować na dysku konsoli, jeżeli na LT 2.0 to normalną
    -Ja polecam Verbatim DL (8,5 GB) około 8zł, zależy gdzie kupujesz bo u mnie w Vobisie z pudełkiem 10zł a na "ryneczku" w kopercie ta sama płyta 4,80zł.

7. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Myszkę i klawiaturę podobno da się podłączyć ale potrzebne są jakieś przejściówki czy jakoś tak. Dokładnie nie wiem.
    Ale podobno nie spisuje się to zbyt dobrze.... Tydzień gry na padzie i można się przestawić

8. Bartek_k4

Bartek_k4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    I najważniejsza rzecz. Jeżeli ta konsola ma złącze HDMI bierz. Jeśli nie to nie kupuj!

Wczytywanie...

Poleć forum