1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania nowego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zur, Styczeń 20, 2012.

1. Zur

Zur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przeglądam od kilku dni forum i czytając kolejne tematy coraz bardziej się w tym wszystkim gubię.
    Oto kilka moich pytań, możecie ochrzanić 'że było' (najlepiej z odsyłaczami do tematów:) ).
    1.Czy do prawidłowego nagrywania gier potrzebne jest bawienie sie z nagrywarką?(mam na myśli przerabianie. Mam Ihas'a 124B)
    2. Nagrałem Skyrima przez IMG burn 5.6.0 ( z opcją "Truncate") nie wyskoczył podczas nagrywania żaden komunikat, wszystko przebiegło pomyślnie. Gdy wsuwam płytkę do Xbox'a pisze: "Gra Wymaga aktualizacji" Mam interfejs główny 2.0.12625.

Nie wiem jaką mam wersje przeróbki xboxa, bo już taką kupiłem a teraz z gościem który mi to sprzedał będzie ciężko się skontaktować. Działają takie gry jak Red Dead Redemtpion, Forza Motorsport 4 czy Battlefield Bad Company 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szakal123

Szakal123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz zaktualizować Dasha, jaką masz przeróbkę?

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Bo masa głuptoli pisze bzdury bez sensu - min. ze mną na czele.

Jeśli będzie trzeba wymierzę ci odpowiedni ochrzan!

Jeśli pod pojęciem "prawidłowe nagrywanie gier" kryje się możliwość zainstalowania ich na dysku konsoli i grania na XBL, lub jak w przypadku FORZY 4 w ogóle zagrania w grę, TO odpowiedź brzmi tak! Trzeba posiadać Liteon iHASx24 rev. B z wgranym flashem Burner MAX.
    Jeśli jednak nie zależy ci na grze poprzez XBL i uruchamianiu gier z dysku HDD każda nagrywara się nada.

Jeśli wybierzesz opcje zainstalowania aktualizacji to A) konsola zawiesi się podczas tej aktualizacji lub scenariusz B) nowy Dashboard(interface) wgra się bez problemu, ale przeflas***e ci napęd i znowu będziesz miał oryginalną konsole.
    Żeby wszystko miało ręce i nogi sprawdź jaki masz napęd w X-klocku, jeśli Liteon lub Benq to zrób aktualizację konsoli do dasha D:14699 (aktualizacja z pendrive) który można pobrać z tej strony http://dl.console.se/index.php?dir=Xbox360/Uppdateringar/
    A potem będzie trzeba wgrać LT+3.0 - jeśli sam poradzisz sobie z przeróbką to fajnie, jeśli nie to zanieś to do specjalisty.

JEŻELI w twojej konsoli (PHAT) jest Hitachi lub Samsung to maksymalnie co możesz wgrać to interfejs D:13604 i LT+2.0.

6. Zur

Zur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem jakieś zdjęcie w sieci i mam prawdopodobnie napęd Phillips Lite-On albo BenQ, nie wiem który.
    Ta strona nie chcę mi się wczytać :/ jak tylko na nią wejdę zaaktualizuje dasha i oddam konsole do specjalisty, dzięki za rady :)

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Po ściągnięciu przedniego panelu (idze gładko i bez problemów, bo jest na zaczepach) możesz sprawdzić po kolorze kabli w napędzie co masz dokładnie. NA tej aukcji masz fotkę kolorów kabli i opis jak rozróżnić FLASH LT+ 3.0 SLIM&PHAT OŚWIĘCIM/CHEŁMEK (2055020777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie, to nie jest kryptoreklama!

Wczytywanie...

Poleć forum