1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o dodatki do Forza 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BombasticFantastic, Grudzień 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    Nie znalazłem takiego tematu, więc pytam tutaj.

1) Chciałbym zapytać czy można jakoś wgrać zewnętrznie dodatkowe trasy, samochody do Forzy? nie podłączając się pod Live? np przez kabel do dysku? np jeśli przerobię Xa to czy będę mógł wgrać sobie dodatki przez kabel, ponieważ obawiałbym się o Bana, lub też jeśli nie miałbym jak podłaczyć do neta? Czy może istnieje możliwość wgrania przez Pendrive'a?
    A może wyjdą DLC na płytkach tak jak np. do GTA?
    czy też istnieje taka możliwość w innych grach.

2) Myślę o przerobieniu, ponieważ momentami cienko z kasą, więc szkoda kasy na gry, ponieważ przydałoby się wydać te pieniądze na coś potrzebniejszego. Z wymianą też nie bardzo, bo lubię mieć niektóre lepsze tytuły na półeczce bo czasem lubię z nudów wracać do wcześniejszych tytułów:) no i oczywiście lubię sobie pograć w jakieś nowinki, bo jak tu zaciskać zęby po tym jak się nasłucha albo obejrzy gameplay'e o jakiejś grze :p
    Co uważacie o przeróbce?
    Warto teraz przerabiać? czy czekać na nowego iXtreme LT? nie spieszy mi się tak bardzo, jakoś wytrzymam ;) ale chciałbym przerobić jakoś na początku stycznia ;) powinna już wyjść ostateczna wersja iX LT?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    1. Nie, nie można zgrać na dysk, tylko z XBL kupić i wątpię, żeby dodatki do FM3 wyszły na DVD jak do GTA4.
    2. Nie widzę pytania...

4. BombasticFantastic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    1. Szkoda :confused: :(

2.Już edytowałem :p
    I czym będzie się dokładnie różnić iXtreme LT od 1.61?

5. M4TEJKO

M4TEJKO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba tym, że czyta gry z wave 4 i 5 jak i także tym , że będziesz mógł grać na xbox live. Nie jestem pewien ale tak mi sie zdaje.

6. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    A czy te dodatki co do Forzy wyszły na płycie można jakoś przerzucić na dysk bez tracenia kasy na płytkę DVD DL

7. BombasticFantastic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    czyli, jeśli będzie możliwe połączenie się z Live'm bez Bana, to będzie można bez problemu ściągać dodatki itd ;) tylko mam nadzieje, że nie będą się ociągać z tym Ixtreme i że po nowym roku już będzie można normalnie przerobić ;D

mam jeszcze kilka gier oryg. do przejścia więc z przeróbką mogę się wstrzymać do stycznia...:)

i zastanawiam się czy jednak się decydować na przeróbkę czy też grać na oryginałach? bo fajnie jest ściągać sobie od czasu do czasu DLC lub też jakieś gierki Arcade...itp a przerabiając nie mam pewności czy będzie można nawet na LT w sieci siedzieć bez obaw. :(

o jakich dodatkach mówisz? przecież napisane jest kilka postów wyżej, że dodatki do FM3 raczej nie wyjdą na płytkach, jak kupisz kod na jakieś dodatki możesz je ściągnąć tylko podłączając się do Live'a bezpośrednio na dysk, niestety jak wyżej napisano nie można w żaden sposób wgrać takowych dodatków.
    chyba,że mówisz o drugiej płycie od Forzy?;> ale w tym wypadku też nie można inaczej wgrać, musisz nagrać na płytkę i zainstalować ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum