1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o dysk zewnętrzny USB do Slima

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez balek, Kwiecień 19, 2012.

1. balek

balek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    posiadam slima 4GB z przeróbką LT3
    chciałbym jakoś podłączyć do niego mój dysk zewnętrzny - jest to dysk 500GB Samsunga, który mam podzielony na dwie partycje:
    1) ok. 65 GB - NTFS
    2) ok. 400 GB - FAT32
    mam kilka pytań:
    1) którą partycję wykorzysta xbox po podłączeniu?
    2) wiem, że właściwą partycję konsola dostosowuje (formatuje) tak aby można było z niej korzystać (oczywiście max 16GB) - ale czy xbox sformatuje całą partycję, czy też wykorzysta wolne miejsce znajdujące się na konkretnej partycji i po prostu do istniejących plików (folderów) doda nowy folder, który będzie wykorzystywany tylko przez konsolę? (pytam o to bo oczywiście na jednej i drugiej partycji mam sporo danych, których nie chciałbym stracić)
    3) gdzieś czytałem, że podobno można ten sam dysk przenośny wykorzystać w tej samej konsoli w zakresie szerszym niż 16GB - poprzez tworzenie (przygotowanie) kilku folderów po 16 GB?
    4) Jeśli na ostatnie pytanie odpowiedź brzmi nie (nie można tak zrobić), to czy można na tym samym dysku stworzyć kilka partycji, które będą widziane przez konsolę jako odrębne dyski?
    5) czy na tym dysku zewnętrznym będzie można instalować gry?
    z góry dziękuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ile GB byś nie miał xbox stworzy Max16GB jeżeli chcesz wykorzystać cały dysk pozostaje ci RGH/JTAG...

Wczytywanie...

Poleć forum