1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o gry X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Marzec 22, 2011.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Siemka mam pytanie:

1.Mam 2 konta na X360 USA i PL. Czy jak ściągnę demo gry z marketplace USA to będę miał je również POLSKIM koncie?

2.Jak mogę mając 2 konta PL i USA przenieść grę z konta USA na konto PL? prosze o instrukcję.pzodrawiam

Czekam na opdowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Proszę się nauczyć czytać!! Dział Artykuły Online jest przeznaczony do pisania arytkułów a nie pytań i problemów od tego jest dział Sieci(XBL). Za nieprzestrzeganie zasad ostrzeżenie!

Odnośnie twoich pytań. Materiały ściągnięte z konta czy US czy Pl na konsolę uzysują licencję na daną konsolę i mogą być używane bez ograniczeń na danej konsoli na każdym koncie. Co do przeniesienia gry z konta na konto jest to bezzasadne gdyż gry przywiązane są do danej konsoli a nie konta po ściągnięciu.l

4. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za nieuważne czytanie

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nic nie szkodzi po prostu musimy reagować dla dobra wszytsktich aby forum było czytelne.

6. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    poprostu nie zauważyłem tego jakbym zauważył to napewno nabisałbym w odpowiednim dziale. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum