Pytania o konsole(dash itp. itd.)

Marcin_MK

Użytkownik
Użytkownik
Tak,więc xbox trochę leżał w szafie z powodu braku czasu,ale teraz mam go dużo i mam ochote coś zadzialac z x'em.Poczytałem kilka artykułow,info co się zmienilo itp.,ale dalej nie jestem pewien.
1.Jak ma się sprawa z dashem?Mam 13599 zdaje się i do jakiego moge go zaktualizowac?(LT 2.0)Bo nowe gry wymagają raczej jakiegoś nowszego.
2.Czy są gry które już niestety nie śmigną na lt 2.0?
3.Jakich gier nie da się nagrac zwykłą nagrywarką(nie posiadam ihasa dlatego też się pytam)?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

zwierzak1000

Świeżak
Świeżak
Podpinam sie pod temat- dokładnie miałem to samo czyli LT 2.0 i 13599 z tym ze dokupiłem nagrywarkę Ihasa 124 b , nagrałem płytę z poradników # Haszkod { Artykuły P2M: Konsola XBOX 360. } no i po odpaleniu płyty jakoś wyszło ze zrobiłem update do 2.0.15574.0 i pokazuje mi ze na xboxie ze nie pogram z tej nagranej płyty. Pobrałem abg360 najnowszy 1,0,2 i tymże sprawdzałem obrazy , ale juz zmarnowałem 3 płytę i dalej nie działa? ! CO ROBIĘ ŹLE? POMOCY! Czy musze wgrac Lt 3.0 ? jesli tak czy to prawda ze wszytkie moje kopie z lt 2.0 przestana dzialac?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Pytania o konsole(dash itp. itd.)

Tak,więc xbox trochę leżał w szafie z powodu braku czasu,ale teraz mam go dużo i mam ochote coś zadzialac z x'em.Poczytałem kilka artykułow,info co się zmienilo itp.,ale dalej nie jestem pewien.
1.Jak ma się sprawa z dashem?Mam 13599 zdaje się i do jakiego moge go zaktualizowac?(LT 2.0)Bo nowe gry wymagają raczej jakiegoś nowszego.
2.Czy są gry które już niestety nie śmigną na lt 2.0?
3.Jakich gier nie da się nagrac zwykłą nagrywarką(nie posiadam ihasa dlatego też się pytam)?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
polecam aktualizacje do lt3.0 i najnowszy dash
Narazie to tylko chyba tylko forza 4 i fifa 13 jrsli chcesz grac na multi to lepiej nagrywac ihasem

Podpinam sie pod temat- dokładnie miałem to samo czyli LT 2.0 i 13599 z tym ze dokupiłem nagrywarkę Ihasa 124 b , nagrałem płytę z poradników # Haszkod { Artykuły P2M: Konsola XBOX 360. } no i po odpaleniu płyty jakoś wyszło ze zrobiłem update do 2.0.15574.0 i pokazuje mi ze na xboxie ze nie pogram z tej nagranej płyty. Pobrałem abg360 najnowszy 1,0,2 i tymże sprawdzałem obrazy , ale juz zmarnowałem 3 płytę i dalej nie działa? ! CO ROBIĘ ŹLE? POMOCY! Czy musze wgrac Lt 3.0 ? jesli tak czy to prawda ze wszytkie moje kopie z lt 2.0 przestana dzialac?
Wgrala ci sie cicha akfualizacja, musisz wgrac lt3.0, tak kopie xgd3 przestana dzialac xgd2 beda dalej hulac

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

zwierzak1000

Świeżak
Świeżak
Robi772 czyli nie ma innego sposobu na pogranie w nowe gry bez LT 3.0 ? Zastanawiam się czy warto bo mam parę starych tytułów i szkoda mi ich- te bodajże były na xgd2.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Robi772 czyli nie ma innego sposobu na pogranie w nowe gry bez LT 3.0 ? Zastanawiam się czy warto bo mam parę starych tytułów i szkoda mi ich- te bodajże były na xgd2.
tzn czego ci szkoda?? kupić płyte za 3 zł i przegrać grę ??
 

Marcin_MK

Użytkownik
Użytkownik
hmmm na razie z aktualizacja lt do 3.0 bede mial problem niestety,dlatego pytam o dashboard na lt 2.0.Jakiego moge wgrac
?(z pena oczywiscie)Wiem,ze po aktualizacji dasha przestana dzialac gry z xgd 3 i będe musiał nagrac je od nowa.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
wszystko jest na forum...
 

Do góry Bottom