1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o konsole

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Witcher93, Kwiecień 14, 2012.

1. Witcher93

Witcher93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Za górami za lasami
    Witam!
    1 pytanie.ostatnio oddalem konsole do przeróbki na lt+3.0 i zostawilem pendriva na ktorym mam swoj profil i starego dasha i teraz moje pytanie czy moge poprostu usunać folder ''$SystemUpdate'' z pendriva i bd ok? zalezy mi na moim profilu z punktami G
    2.pytanie.Zastanawiam sie czy jak uruchamialem na konsoli przez przypadek kiedyś gre o jakiejs dziwnej nazwie cos po chińsku to moge dostać za to bana gdy teraz podlącze konsole do xbox live?
    Z góry dzieki za pomoc;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Tak usuwasz tylko ten folder z dashem i jest git
    2. Za co bana ? :eek:

4. Witcher93

Witcher93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Za górami za lasami
    2.no nie wiem pytam sie tak poprostu czy microsoft nie wie ze odpalalem gre o nazwe ''コスタ自転車フレーム'' ***? tzn poprostu ona byla zmodyfikowana ze pisalo tak ale naprawde to ona jakos po ang sie nazywala nie pamietam dokladnie ;p

5. radas2100

radas2100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz dostać albo nie. To że grasz na piratach wystarczy aby dostać bana nieważne że masz najnowszego flasha, nieważne że masz dobrze spaczowane te gry. Prędzej czy później M$ zbanuje ci konsole. Oni zapewne już wiedzą jak zindifikować przerobioną konsole wystarczy jedna aktualizacja i "surprise" Ban na dzień dobry.

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt tego nie wie, czy wpływa to na wykrywalność przerobionego napędu.
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-mnie-zbanuj-tu-znajdziesz-odpowiedz-ban-faq-31449/

Wczytywanie...

Poleć forum