1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o kopie zapasowe Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pampex, Luty 12, 2011.

1. pampex

pampex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kilka pytań odnośnie kopii zapasowych wymagających Kinecta (konkretnie Fighters Uncaged).
    1.Czy one mają zabezpieczenie Ap25?
    2.Jeżeli tak to czy wystarczy przeróbka wave na 3 czy może muszę nowego LT+ wgrać? (napęd Hitachi)
    3.Czy wgranie nowego LT+ przyspieszy wczytywanie kopii zapasowych?(teraz muszę kilka lub nawet kilkanaście razy otworzyć i zamknąć napęd, żeby gra się wczytała). Czy może activate.iso pomoże mi w tym jak i w pytaniu 2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ignorante

Ignorante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobieszowice
    1. Z tego co wiem gry na Kinect przynajmniej na razie nie mają ap 2.5
    2. nie wiem
    3. co ma firmware napędu do szybkości wgrywania? imo nic...

4. pampex

pampex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    3. Nie wiem, dlatego pytam.
    2. Pytam bo przed aktualizacją Fighters Uncaged wczytywało się za 1 razem ale się zepsuło bo była jakaś trefna aktualizacja i się popsuło, to zainstalowałem aktualizację z pena (ściągnięta z oficjalnej strony xbox) i teraz mam problem z wczytywaniem tej gry.

Wczytywanie...

Poleć forum