Pytania o MarketPlace i zakupy na nim

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
Siema.

Za parę dni dostanę swoje pierwsze konto bankowe(JUHU) więc pomyślałem że trochę swoich oszczędności wydam na dodatki do gier z Marketplace'a.

Więc tu są moje pytania:
Jeden:Czy jak kupię sobie na koncie z punktami BF BC 2 Vietnam to będzie to też na moim drugim koncie na którym gram??
2.Czy są jakieś dodatki do COD 4.
3.Znacie jakieś stare gry(jak COD 4) które ciężko znaleźć na Internecie i opłaca się na nie wydać trochę MSP.
4.Czy może mi ktoś podać cenę (w MSP): COD 4(i dodatków jak są), BS Island do Burnout Paradise, BF BC 2 Vietnam i gier z punktu 3.
5.Czy można kupić GOLDa za MSP?

Dzięki wszystkim za odpowiedź.:p
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Siema.

Za parę dni dostanę swoje pierwsze konto bankowe(JUHU) więc pomyślałem że trochę swoich oszczędności wydam na dodatki do gier z Marketplace'a.

Więc tu są moje pytania:
Jeden:Czy jak kupię sobie na koncie z punktami BF BC 2 Vietnam to będzie to też na moim drugim koncie na którym gram??
2.Czy są jakieś dodatki do COD 4.
3.Znacie jakieś stare gry(jak COD 4) które ciężko znaleźć na Internecie i opłaca się na nie wydać trochę MSP.
4.Czy może mi ktoś podać cenę (w MSP): COD 4(i dodatków jak są), BS Island do Burnout Paradise, BF BC 2 Vietnam i gier z punktu 3.
5.Czy można kupić GOLDa za MSP?

Dzięki wszystkim za odpowiedź.:p

bez urazy ale wystarczylo poczytac troszke , temat walkowany setki razy, jednak ;
1.tak
2.map pack za 800mps 4mapki bodajze , fajne sa:)
3.mi sie bardzo podobalo ghostbusters , ta muzyczna mnie wkrecala mocno :)1390msp jakos
4.odpowiedzi wyzej , vietnam 1200
5.nie mozna


xbox.pl tam wchodzisz w gry + marketplace , dajesz gry na zadanie i masz jakie dodatki itp do czego....
99zl=1920msp,69zl=1390 jakos tak
 

Do góry Bottom