1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o ninja gaiden jedynke

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez koleS, Czerwiec 7, 2008.

1. koleS

koleS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko, bo zamierzam ściągnąć ninja gaiden jedynkę ( wiem, że wyszła już dwójka, którą też już ściągam, ale nie grałem w jedynkę i to od niej wolałbym zacząć ) i na gry-online.pl są dwa ninja gaiden'y : a mianowicie zwykly ninja gaiden i ninja gaiden: black. I teraz czy ten black to druga czesc, czy uzupełniona wersja? mam sciagnąc obydwie czy tylko tą black? Plz jak ktoś wie to niech napisze
    pozdro
    To samo pytanie dotyczace far cry jedynki? Czy Far Cry Instincts Predator, Far Cry Instincts i Far Cry Instincts Evolution to wszytko 3 rozne części? Sciagac wszystkie czy tylko ta ostatnia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: Pytania o ninja gaiden jedynke

NG:B jest edycja specjalna NG,wiec sciagaj tylko NGB.
    A co do serii FC...
    FC:I i FC:IE wyszly xbox pierwszego,a FC:IP na x360.
    FC:I to zwykly FC z PC,tylko troche zubozony,wiec lepij w niego na PC zagrac.
    Jak musisz to sciag FC:IP na X360,choc gra jest srednia.

4. Master11cips

Master11cips Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

NG:B to jedynka tylko "poprawiona "(nowi przeciwnicy ,bronie ,poziom trudnosci master ninja ,itp )

5. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A czy to prawda, że Ninja Gaiden I w wersji pal miała cenzurę(głowy nie odpadały,czy coś w tym stylu).wcześniej miałem ps2 i nie miałem okazji zagrać. Mam nieprzerobioną konsolę więc moge zagarać jedynie w org w wer pal.

Wczytywanie...

Poleć forum