1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytania o przerobionego Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trac3r, Listopad 14, 2009.

1. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Witam mam parę pytań:
    1. Czy jak mam przerobionego xboxa na 1.51 i będę chciał przerobić na 1.61 to będę musiał coś dopłacić czy zapłacić pełną sumę?
    2. Czy jest możliwość ściągnięcia tego iXtreme i powrotu do oryginalnych gier? Bo teraz nie loguje się do live bo mogę zostać zbanowany ale jak teraz ściągną mi z niego iXtreme(i będzie oryginalny) i zaloguje się do live to mam już pewnego bana?
    3. Jak wg. was lepiej czekać aż wyjdzie iXtreme 1.7 czy już przerabiać na 1.61?

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczekaj na iXtreme 1.7-LT

4. Termos

Termos Guest

Ad1. Zapłacisz za całą usługę. Zajmuje to to tyle samo czasu i te same narzędzia są potrzebne. nie "dokłada" się czegos tam troszeczkę by cena była niższa. no chyba że znajdzie się ktoś kto przerobi ci taniej
    Ad2. Zależy jaki masz napęd. jeśli Liteon, zapomnij o powrocie do oryginalnego firmware-u. jeżeli napęd masz inny i powrócisz do poprzedniej wersji, ban ci nie grozi
    Ad3. Możesz przerobić lub czekać na 1.7 albo 1,8 albo 1.9 itd, itp...

Wczytywanie...

Poleć forum