1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o przeróbkę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Raphael, Listopad 4, 2011.

1. Raphael

Raphael Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym już w końcu przerobić Xboxa, ale nie wiem, jak się do tego zabrać, gdy mam tylko laptop do wykorzystania :S
    Więc mam parę pytań:

1. Czy mogę podłączyć napęd [Benq] po prostu tylko kablem SATA-USB. Bo nie mam wejścia SATA, ani też wejścia na karty PCMCIA ;d
    2. Na czym polega uziemienie?
    3. Czy do nagrywania obrazów XGD3 wystarczy już dowolny napęd czy trzeba kupić któryś z tych polecanych Liteonów?
    4. No i pytanie trochę noobskie (no trochę jestem zacofany, jeśli chodzi o wiedzę o tych nowych sposobach na JTAG i wogóle jeśli chodzi o x360) - jak jest z tym teraz? Da sie już przerobić X-pudła z nowszymi dashami? Jakie są wogóle wymagania? Ile trzeba wybulić za to, żeby ktoś zrobił JTAG?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Potrzebny jest kontroler SATA w kompie lub SATA na USB .
    2. O co dokładniej chodzi ?
    3. Do tych nowszych gier z xgd3 trzeba Liteon IHAS jak się nie myle i FW od C4eva.
    4. Z tego co wiem to narazie nie idzie tych nowym konsol na JTAGa koszt tego to ok.150 zł

A jaką chcesz przeróbke Ixtreme LT+ czy JTAG ?
    Ixtreme LT+ to przy odrobinie chęci poradzisz sobie sam w domu a jak JTAG to już trzeba troche znać się na lutowaniu.

4. Raphael

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Up
    Oczywiście chodzi o LT+ 2.0. O JTAG-a pytałem się z ciekawości.
    Co do uziemiania - no czytam często w poradnikach, że należy uziemić konsolę z PC . więc się pytam o co z tym biega .

A dokładnie to o jakie kable/kontrolery chodzi? Np. ten ADAPTER USB SATA/ATA KABEL DYSK HDD 2,5 3,5 SATA (1904380774) - Aukcje internetowe Allegro?

No i czy ze względu na to, że flashować będę z poziomu lapka (system Win7 x64), będę się musiał bawić w zmiany w systemie/biosie? Czy po prostu mogę podłączyć dysk, sflashować i cieszyć się przeróbką?

5. Raphael

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiec odpowiedzialby ktos? Bede sie musial sie bawic w podlaczenie napedu do sata od hdd, czy da sie po prostu prosciej?

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, musisz mieć USB PROBE z którego będziesz brał zasilanie do napędu i zczytywał klucz. Napęd musi być podłączony do kompa przez kabelek SATA więc musisz kupić ten adapter SATA. Co do Win 7 x64 to jak będziesz włączał komputer klikasz F8 i wybierasz "Wyłącz wymuszanie podpisów sterowników" aby *JF działał poprawnie.
    Jeżeli naprawde się nie znasz to lepiej dać do jakiegoś serwisu i wiesz że wszystko będzie śmigać. Kosz przeróbki to ok 100-150zł.

*Jungle Flasher

Wczytywanie...

Poleć forum