1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o przeróbkę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tycjanet, Listopad 26, 2012.

1. tycjanet

tycjanet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Kupuje xboxa 360 slim, chciałbym go jakoś przerobić i mam lekki problem którą przeróbkę wybrać(nie znam sie, nie wyśmiewajcie jak napisze coś źle, tylko wytłumaczcie- chyba że to za trudne ;) ) ?
    Granie online mnie nie interesuje, ale chce grać w nowe gry, nie chce mieć problemów z konsolą bo nie mam dużo czasu na grzebanie w niej.
    Czy na RGH można grać z płyty ( podobno można zgrać na dysk i grać, ale chciałem też spytać czy tak sie da bo nie jestem przy kasie ostatnio i raczej nie kupie wielkiego dysku :/)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Na rgh mozna grac z nagranych plyt jak masz lt w napedzie.
    Rob rgh.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Jak kolega na górze powiedział Rób RGH jak tylko wyłącznie Single Player, gdyż nie musisz się paprać w płyty tylko przerobisz iso i dawaj na dysk potem dokupisz sobie 500gb dysk kosztuje ok. 250zł i jedziesz, ale zapomnij już o Xbox Live (ew. Dual Land czy coś takiego założyć można.) Jak tylko taka możliwość że chcesz Tylko jak w temacie wpisałeś Single Player to śmiało rób RGH. Jak narazie nie masz dysku to wystarczy pendrive 16gb albo wyżej i jedziesz. Nie kupuj nowej konsoli z sklepu tylko przerobioną u znanej osoby Polecam Alkoholika (850zł) LT+3.0 i RGH ma prawie nie używane konsole lecz trochę cena jest, ale na sporo czasu ci starczy dużo osób od niego kupuje i jest zadowolona.

5. tycjanet

tycjanet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wszystkim za odpowiedź, teraz tylko wybrać między slim a premium, bo mam do wyboru obie wersie i nie wiem którą kupić. Jak kupie slim, to bede miał mniej kasy na dysk, a premium zostanie mi na dysk .. No i czy jakbym kupił konsole z przeróbką Lt 3.0 moge grać z dysku i czy moge wrazie czego przerobić na rgh ?

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak fat, to plyta jasper- niezawodna.
    Do rgh musisz miec niski dash, w dziale rgh/jtag jest temat, jakie warunki musi spelnic konsola do rgh.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum