Pytania o przeróbkę

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Witam !
Kupuje xboxa 360 slim, chciałbym go jakoś przerobić i mam lekki problem którą przeróbkę wybrać(nie znam sie, nie wyśmiewajcie jak napisze coś źle, tylko wytłumaczcie- chyba że to za trudne ;) ) ?
Granie online mnie nie interesuje, ale chce grać w nowe gry, nie chce mieć problemów z konsolą bo nie mam dużo czasu na grzebanie w niej.
Czy na RGH można grać z płyty ( podobno można zgrać na dysk i grać, ale chciałem też spytać czy tak sie da bo nie jestem przy kasie ostatnio i raczej nie kupie wielkiego dysku :/)?
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Na rgh mozna grac z nagranych plyt jak masz lt w napedzie.
Rob rgh.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

WerJar

Banned
Jak kolega na górze powiedział Rób RGH jak tylko wyłącznie Single Player, gdyż nie musisz się paprać w płyty tylko przerobisz iso i dawaj na dysk potem dokupisz sobie 500gb dysk kosztuje ok. 250zł i jedziesz, ale zapomnij już o Xbox Live (ew. Dual Land czy coś takiego założyć można.) Jak tylko taka możliwość że chcesz Tylko jak w temacie wpisałeś Single Player to śmiało rób RGH. Jak narazie nie masz dysku to wystarczy pendrive 16gb albo wyżej i jedziesz. Nie kupuj nowej konsoli z sklepu tylko przerobioną u znanej osoby Polecam Alkoholika (850zł) LT+3.0 i RGH ma prawie nie używane konsole lecz trochę cena jest, ale na sporo czasu ci starczy dużo osób od niego kupuje i jest zadowolona.
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Dziękuje wszystkim za odpowiedź, teraz tylko wybrać między slim a premium, bo mam do wyboru obie wersie i nie wiem którą kupić. Jak kupie slim, to bede miał mniej kasy na dysk, a premium zostanie mi na dysk .. No i czy jakbym kupił konsole z przeróbką Lt 3.0 moge grać z dysku i czy moge wrazie czego przerobić na rgh ?
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Jak fat, to plyta jasper- niezawodna.
Do rgh musisz miec niski dash, w dziale rgh/jtag jest temat, jakie warunki musi spelnic konsola do rgh.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom