1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania o Xbox 360 slim.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jimi12, Lipiec 21, 2011.

1. Jimi12

Jimi12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Posiadam Xbox 360 Arcade przerobionego ixtreme 1.61. Zastanawiam się czy nie wymienić na slim'a, a później dokupić kinect. A więc:
    -czy jak mam xbox live i kupie punkty to mogę kupować za nie gry i ściągać na dysk, nie mając płyty?
    -czy mogę powiększyć (wymienić) dysk w slim'ie?
    -czy jak podłącze dysk przenośny będę mógł ściągać na niego kupione gry przez Xbox live?
    -ile dokładnie trzeba miejsca na kinect, u mnie jest bardzo mało?
    -czy jest szansa na wymianę mojej konsoli (czyli dysk 100 gb, 2 pady, przeróbka, najnowsze gry, pełne okablowanie) na slim'a bez kinect z jednym padem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    dysk mozesz w slimie miec do 250gb i mozesz go kupic na allegro nie firmowy z ms. z live za punkty mozesz sobie kupowac gry i inne rzeczy za punkty i gry bez plyty z live to gry na żadanie. jak podlaczysz dysk przez usb bedzie on widzial na xboxie 20gb tylko i bedziesz mogl na niego sciagac ale nie zgrasz gry z plyty tylko na dysk. kinect wymaga okolo 1,5m od tv i kupe miejsca zeby wykonywac rozne ruchy zaleznosci od gry.o wymiane pytaj ludzi z forum pozdr

4. FoTi

FoTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Aby można było komfortowo grać na kinect potrzeba od 1,5 do 3 metrów miejsca. Najlepiej mieć także trochę swobody po bokach, aby nie uderzać o meble lub schody :D

5. Jimi12

Jimi12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jak ściągnę grę na dysk konsoli to mogę ją zgrać na komputer lub dysk przenośny?

6. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie , nie możesz, zresztą nawet jak gre zainstalujesz na dysk to i tak bedzie potrzebna płyta.

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ale konsola ciszej chodzi i dlugosc zycia lasera sie przedluza

8. Jimi12

Jimi12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale jak kupie i ściągnę z Xbox live to nie mam płytki.

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie można zgrać gry na kompa lub dysk przenośny. A jak chcesz mieć płytkę skoro kupujesz online?

10. Jimi12

Jimi12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak ściągnę z xbox live grę to nie mam płytki ale jest na dysku i mogę ją uruchomić? Na allegro podają jakieś dziwne kombinacje z tymi punktami, czy jak mam konto to mogę kupić punkty i wykorzystać je kiedy tylko chce? A jak jakaś gra ma premierę to od razu jest na xbox live?

Wczytywanie...

Poleć forum