1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytania od nowego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez asus, Grudzień 27, 2010.

1. asus

asus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam konsole z 2007-10-13 posiadam napęd BENQ(2 białe kabelki tacka jak u lite-ona) i tu się zaczynają schody.Dostałem ją już przerobioną lecz nie wiem jaka wersja przeróbki,niestety klucza napędu nie mam(czy jest możliwość odzyskania i przerobienia ponownie np na LT).Kiedyś pożyczyłem kilka gierek od kumpla i działała mi fifa 10 wie ktoś może jak sprawdzić wave by nagrywać gry pod moją przeróbkę? gra jest już wypalona jest możliwośc ogarnięcia z płyty czy trzeba ponownie ściągać? (gdy wkładałem inne gry było tylko odtwórz dvd) może ktoś z was wie jaką fifa 10 ma wersje wave i dzięki temu powiecie mi jaka mam przeróbkę. Z góry dziękuję,asus.(jeżeli coś jest niejasne prosze pisać wprost poprawie to :) )

2. Lotnik421 Xbox One

3. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    fifa ma wave 3 wiec masz pewnie ixtreme 1.51 albo 1.6 wiec wystarczy tylke ze wyciagniesz dvd key i wgrywasz lt

4. asus

asus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki :D a mogłbym dostać jakieś poradniki do nagrywania na te 2 przeróbki? klucza nie wyciągnę bo mam konsole przez tydz i wole żeby działała :) najwyżej komuś co się na tym zna dam, bardzo bym prosił o poradnik z nagrywaniem na te przeróbki jak sie zmienia wave itp. jeszcze raz wielkie dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum